Dan Hooker soczystym kolanem nokautuje Rossa Pearsona – video

Dan Hooker zaprezentował świetną formę podczas gali UFC Fight Night 110 w Nowej Zelandii, ciężko nokautując Rossa Pearsona.

Daniel Hooker (14-7) efektownym kolanem na głowę w kontrze znokautował Rossa Pearsona (19-14) podczas gali UFC Fight Night 110 w Auckland.
W otwierającej rundzie Pearson kilka razy soczyście trafił szybkimi kombinacjami Hookera, szczególnie lewym sierpowym, ale zainkasował masę lowkingów, wyraźnie nie radząc sobie z nimi ani z gabarytami Australijczyka, który długimi fragmentami świetnie kontrolował dystans, trzymając rywala na końcu swoich prostych i kopnięć.

W drugiej odsłonie Brytyjczyk wniósł pewne poprawki i zaczął przedzierać się przez lewego prostego Australijczyka, bujając się na lewo i prawo oraz obniżając pozycję, by następnie rozpuszczać ręce w półdystansie. Pomimo tego i tak wiele prostych Hookera sięgało celu, a i jego lowkingi nadal terroryzowały wykroczną nogę Brytyjczyka. Rozstrzygnięcie nadeszło, gdy Pearson ponownie spróbował przedrzeć się do półdystansu z lewym sierpowym, obniżając potem pozycję – Hooker skontrował soczystym kolanem, wybijając w chmury ochraniacz Brytyjczyka, który osunął się ledwie żywy na deski. Jeszcze jeden młot z góry i było po sprawie.

W ten sposób Hooker kontynuuje przeplatanie zwycięstw z porażkami w oktagonie UFC. Dla Pearsona jest to natomiast czwarta z rzędu porażka i jego przygoda z amerykańskim gigantem najpewniej dobiega końca.

*****

UFC Fight Night 110 – wyniki i relacja

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply