KSWPolskie MMA

Damian Janikowski vs. Paweł Pawlak na KSW 63

Damian Janikowski powita Pawła Pawlaka pod sztandarem KSW przy okazji wrześniowej gali KSW 63.

Pojedynek w kategorii średniej pomiędzy Damianem Janikowskim (6-3) i debiutującym w organizacji Pawłem Pawlakiem (18-4-1) został dodany do rozpiski gali KSW 63, która odbędzie się 4 września w studio telewizyjnym w Warszawie.
O zestawieniu walki oficjalnie poinformowali organizatorzy.
Damian Janikowski rozpoczął karierę MMA z nie lada przytupem, zwyciężając trzy pierwsze walki. Później jednak złapał zadyszkę, na tarczy kończąc trzy z czterech pojedynków – z Michałem Materlą, Aleksandarem Iliciem i Michałem Materlą. Na zwycięskie tory powrócił w październiku zeszłego roku, niejednogłośnie pokonując Andreasa Gustafssona. Podczas marcowej gali KSW 59 odniósł drugą wiktorię z rzędu, ubijając w drugiej rundzie Jacona Radcliffe’a.

Mający za sobą trzy występy pod sztandarem UFC – wygrał jedną z trzech walk – Paweł Pawlak w ostatnich latach wojował przede wszystkim pod sztandarem Babilon MMA, z jednorazowym – zwycięskim – wypadem do ACA. Bilans jego ostatnich dziewięciu walk to 7-1-1. W listopadzie ubiegłego roku łodzianin sięgnął po pas wagi średniej Babilonu, po fantastycznej walce pokonując na punkty Adriana Błeszyńskiego. Tytuł obronił w kwietniu, również jednogłośnie pokonując Sergeya Guzeva.Rozpiska KSW 63

Walka wieczoru

77,1 kg: Roberto Soldić (18-3) vs. Patrik Kincl (24-9) – o pas mistrzowski

Pozostałe

83,9 kg: Damian Janikowski (6-3) vs. Paweł Pawlak (18-4-1)
61,2 kg: Jakub Wikłacz (11-3-1) vs. Antun Racić (25-9-1)
56,7 kg: Emilia Czerwińska (0-0) vs. Weronika Eszer (0-0)

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button