Dagestan świętuje triumf Khabiba z Conorem – video

W Dagestanie w niedzielę zapanowało wielkie święto – powodem oczywiście dominująca wiktoria Khabiba Nurmagomedova z Conorem McGregorem w walce wieczoru gali UFC 229 w Las Vegas.

W Dagestanie Khabib Nurmagomedov od dawna jest prawdziwą ikoną. Nic więc dziwnego, że po największym – najbardziej medialnym – zwycięstwie w karierze, jakie odniósł w walce wieczoru gali UFC 229 w Las Vegas, dominując i poddając niecieszącego się dobrą sławą w Dagestanie Conora McGregora, w kraju mistrza zapanowała świąteczna atmosfera.

Świętowano na różne sposoby – oto niektóre z nich.
Zwycięstwa Dagestańskiemu Orłowi pogratulowali już między innymi prezydent Federacji Rosyjskiej Władymir Putin czy prezydent Czeczenii Ramzan Kadyrow.

Póki co nie wiadomo, kiedy Khabib Nurmagomedov powróci do ojczyzny, ale nie ulega wątpliwości, że będzie na niego czekało królewskie powitanie.

*****

Święte oburzenie, honor Khabiba, klasa Conora – rzecz o drace po UFC 229

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply