Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Sergeya Spivaka? Przegląd bukmacherski #117 – UFC Paryż: Gane vs. Spivak

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na galę UFC Paryż: Gane vs. Spivak.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

W 117. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Fight Night: Gane vs. Spivak, która odbędzie się w Paryżu.

Ciryl Gane vs. Sergey Spivac 1.48 – 2.65


Faworyzuję tutaj Ciryla Gane. Francuz posiada oczywiście pewne deficyty zapaśniczo-parterowe, ale nie sądzę, aby Sergey Spivac był w stanie je wykorzystać – nie jest ani tak silny jak Francis Ngannou, ani tak sprawny jak Jon Jones, a obala głównie z klinczu, gdzie akurat Bod Gamin prezentuje się nieźle.

Kursy 1.482.65 uważam za nieźle oddające szanse na zwycięstwo obu zawodników, ergo nieszczególnie atrakcyjne. Z pistoletem przy głowie wybrałbym 1.48, ale jako że sytuacji takiej nie stwierdzono…

Zadumałbym się natomiast nad kursem 1.75 na zwycięstwo Ciryla Gane przed czasem – tj. przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację. Mając na uwadze jego przewagę stójkową, wątpię, aby Mołdawianin był w stanie przewalczyć z nim 25 minut.

Zwycięstwo Ciryla Gane – 1.48
Zwycięstwo Sergeya Spivaca – 2.65


Ciryl Gane wygra przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację – 1.75

Benoit Saint-Denis vs. Thiago Moises 1.58 – 2.26


Thiago Moises to zawodnik lepszy technicznie w każdej płaszczyźnie i niezwykle doświadczony, ale w roli faworyta widzę tutaj Benoita Saint-Denisa – ogromnego, agresywnego, silnego jak tur grapplera z tytanem w szczęce i niezłomnym charakterem.

Czy 1.58 jest warte ryzyka? Szczerze mówiąc, nie dziwię się, jeśli ktoś się połakomi.

Paradoksalnie jednak z pewnym zrozumieniem podchodzę też do głosów sugerujących, że 2.26 na Brazylijczyka to ciekawa opcja. Faktem bowiem jest, że Francuz nigdy z tak klasowym rywalem w wadze lekkiej nie wojował – jest zatem w pewnym sensie niesprawdzony.

Mając natomiast na uwadze agresję, jaką zawsze wnosi do oktagonu Saint-Denis – który teraz będzie jeszcze dodatkowo napędzany dopingiem własnych fanów – pochyliłbym się nad scenariuszem, wedle którego decyzji tutaj nie uświadczymy. Jest on wart 1.51.

Zwycięstwo Benoita Saint-Denisa – 1.58


Zwycięstwo Thiago Moisesa – 2.26
Walka nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.51

Inne ciekawe kursy

Oezdemir vs. Guskov – koniec w R1 – 2.15

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button