Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Maxa Hollowaya? Przegląd bukmacherski #98 – UFC FN: Holloway vs. Allen

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC Fight Night: Holloway vs. Allen, która odbędzie się w Kansas City.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

W 98. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Holloway vs. Allen.

Max Holloway vs. Arnold Allen 1.55 – 2.45

Analizę walki wieczoru gali przedstawiłem w Typowaniu.

Pomimo ledwie 31 lat na karku Max Holloway na tym etapie swojej kariery – z uwagi na gigantyczne bitewne doświadczenie – walczy już raczej o to, aby utrzymać swoje umiejętności na dotychczasowym poziomie. Z kolei Arnodl Allen nadal prawdopodobnie się rozwija, poprawiając z walki na walkę. Rzecz jednak w tym, że poziom, o utrzymanie którego walczy Hawajczyk, jest piekielnie wysoki. Nie jestem pewien, czy Brytyjczyk dosięgnie go już w tym starciu – jeśli kiedykolwiek.

O ile Błogosławiony nie dozna nagle sporego regresu – pod kątem odporności szczęki, aktywności, szybkości czy kondycji – to nie spodziewam się, aby Allen znalazł na niego sposób. Owszem, w pierwszych rundach Brytyjczyk może rozdawać karty, ale spodziewam się, że dzięki doświadczeniu i tytanowi w szczęce Hawajczyk przetrwa te chwile, a z czasem zacznie dochodzić do głosu z uwagi na żelazne płuca.

Z tego punktu widzenia kurs 1.55 na jego zwycięstwo uważam za warty zadumy.

Zwycięstwo Maxa Hollowaya – 1.55
Zwycięstwo Arnolda Allena – 2.45

Edson Barboza vs. Billy Quarantillo 2.37 – 1.53

W roli minimalnego faworyta widzę tutaj Billy’ego Quarantillo – szczegóły w Typowaniu.

Natomiast jestem bardzo daleki od skreślania Edsona Barbozy. W stójce bowiem pomimo zaawansowanego wieku Brazylijczyk nadal jest rzeźnikiem, podczas gdy defensywa Amerykanina pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Scenariusze, w których Barboza nokautuje Quarantillo albo rozbija go tak mocno – np. lowkingami – że ten nie jest w stanie mocno podkręcić tempa, są jak najbardziej realne.

Z tej perspektywy kurs 2.37 na wygraną Barbozy nie wygląda źle – choć, przestrzegam, do szału sporo mu brakuje, bo Quarantillo to zawodnik twardy, charakterny i nieustępliwy. Jak najbardziej może przełamać leciwego już Brazylijczyka.

Zwycięstwo Edsona Barbozy – 2.37


Zwycięstwo Billy’ego Quarantillo – 1.53

Lando Vannata vs. Daniel Zellhuber 1.96 – 1.77

Jeszcze wczoraj kurs na zwycięstwo Lando Vannaty przekraczał 2.00, ale… 1.96 złe nie jest.

Owszem, młodszy od Amerykanina o osiem lat Daniel Zellhuber to mocny stójkowicz, który z walki na walkę może notować ogromny progres, ale Lando Vannata ułomkiem w szermierce na pięści nie jest, choć jego nonszalancja czasami prowadzi go na manowce. Jednak w obszarze zapaśniczo-parterowy Vannata powinien zdecydowanie rozdawać karty – a próby obalenia powinny też ułatwić mu szermierkę na pięści i kopnięcia.

Innymi słowy, w roli faworyta widzę tutaj Lando Vannatę – zawodnika wszechstronniejszego, znacznie bardziej doświadczonego, dysponującego sporą przewagą grapplingową. Uważam, że w tej walce wplecie w swoje poczynania zapasy, co bardzo mu się przyda.

Zwycięstwo Lando Vannaty – 1.96
Zwycięstwo Daniela Zellhubera – 1.77

Inne ciekawe kursy

Walka Royval vs. Nicolau nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.55

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button