Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na Łukasza Brzeskiego? Który underdog ma największe szanse na wygraną? Przegląd bukmacherski #93 – UFC FN: Yan vs. Dvalishvili

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich przed galą UFC FN: Yan vs. Dvalishvili, która odbędzie się w Las Vegas.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 93. odsłonie Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Yan vs. Dvalishvili.

Petr Yan vs. Merab Dvalishvili 1.36 – 3.15

Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w analizie, którą znaleźć można tutaj.

Uważam Petra Yana za faworyta tego boju – i to wcale nie minimalnego. Uważam, że jego defensywa zapaśnicza i zdolność do wracania na nogi powstrzymają plany Meraba Dvalishviliego.

Jak z tej perspektywy prezentują się kursy bukmacherskie? Otóż, 1.36 na Rosjanina do gry jednak nie zachęca. Jestem w stanie zrozumieć graczy, którzy pochylą się nad 3.15 – ma to pewne uzasadnienie – ale osobiście podziękuję.
Zwycięstwo Petra Yana – 1.36
Zwycięstwo Meraba Dvalishviliego – 3.15

Łukasz Brzeski vs. Karl Williams 1.42 – 2.87

Bliżej walce tej przyjrzałem się tutaj.

Minimalnie faworyzuję Karla Williamsa – a to z uwagi na jego solidność zapaśniczą i niepewny element obrony przed obaleniami Łukasza Brzeskiego.

Jeśli spojrzeć jednak na kursy bukmacherskie, to sprawa jest prosta – 2.87 na zwycięstwo Polaka jak najbardziej przyciąga oko. Łukasz dał naprawdę dobry występ w debiucie – pomimo porażki – ma dobrą kondycję, jest solidny stójkowo, przeważa pod kątem doświadczenia. W ogóle się nie zdziwię, jeśli zdoła wyjść z tej walki obronną ręką, utrzymując ją na nogach wystarczająco długo, aby tam wypracować sobie przewagę wystarczającą do zwycięstwa.Pomimo iż pojedynek ten odbędzie się w wadze ciężkiej, gdzie często jeden cios decyduje o zwycięstwie, to zadumałbym się też nad kursem 1.62 na liczbę rund większą od 2,5. Spodziewam się bowiem, że w starciu tym obejrzymy trzecią rundę – ani Brzeski, ani Williams typami finisherów nie są.

Zwycięstwo Łukasza Brzeskiego – 2.87
Zwycięstwo Karla Williamsa – 1.42
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.62

Said Nurmagomedov vs. Jonathan Martinez 1.35 – 3.00

Jestem fanem stylu walki Saida Nurmagomedova – to błyskotliwy, diablo kreatywny i nieprzewidywalny uderzacz ze smykałką do kontrowania obaleń gilotynami. Rzecz jednak w tym, że w ostatnich latach Jonathan Martinez dokonał gigantycznego progresu – i dziś jest zawodnikiem, który jak najbardziej może nie tylko postawić Dagestańczykowi opór, ale też go pokonać. Dlaczego?

Otóż, Amerykanin to tym kickboksera o mocnych podstawach. Wielu obrotówek w jego wykonaniu nie znajdziemy, ale znajdziemy atomowe niskie kopnięcia, dobre kontruderzenia, srogie kolana. To zawodnik o solidnych fundamentach, bardziej odpowiedzialny w defensywie, lepszy kondycyjnie. Wbrew kursom bukmacherskim to właśnie na niego minimalnie – ale jednak! – stawiam.

W tej perspektywy nie sposób oczywiście przejść obojętnie obok kursu 3.00 na jego wiktorię.

Zwycięstwo Saida Nurmagomedova – 1.35
Zwycięstwo Jonathana Martineza – 3.00

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Alexandra Volkova – 2.24

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button