Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy warto stawiać na „Gamera”? Przegląd bukmacherski #64 – UFC FN: Gamrot vs. Tsarukyan

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Gamrot vs. Tsarukyan, która odbędzie się w Las Vegas.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 64. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Gamrot vs. Tsarukyan w Las Vegas.

Mateusz Gamrot vs. Arman Tsarukyan 2.60 – 1.50

Szczegółową analizę pojedynku Mateusza Gamrota z Armanem Tsarukyanem znaleźć można tutaj. Co wynika z niej pod kątem bukmacherskim?

Otóż, sprawa nie jest skomplikowana – jako że faworyzuję (minimalnie ale jednak) tutaj polskiego zawodnika, to i kurs 2.60 na jego wiktorię uważam za znacznie atrakcyjniejszy aniżeli 1.50 na zwycięstwo Ormianina.
Uważam, że o triumfie Gamera przesądzą – w ogólnym rozrachunku – takie elementy jak doświadczenie, szybkość, ruchliwość, bardziej techniczne zapasy czy kondycja. Jako że skończenia tutaj się jednak nie spodziewam, zadumałbym się też nad kursem 4.50 na wygraną Polaka na punkty lub techniczną decyzją.

Można też zastanowić się nad kursem 1.82 na zakończenie walki na punkty lub przez decyzję. Ewentualnie – to opcja bezpieczniejsza – pochylić można się nad 1.50 na liczbę rund większą niż 3,5.

Zwycięstwo Mateusza Gamrota – 2.60
Zwycięstwo Armana Tsarukyana – 1.50
Zwycięstwo Mateusza Gamrota na punkty lub decyzją techniczną – 4.50
Walka zakończy się na punkty lub decyzją techniczną – 1.82
Liczba rund: więcej niż 3,5 – 1.50

Neil Magny vs. Shavkat Rakhmonov 4.17 – 1.23

Owszem, faworyzuję tutaj niepokonanego w zawodowej karierze Shavkata Rakhmonova, o czym szerzej pisałem w Typowaniu, ale na papierze Neil Magny zapowiada się na największe wyzwanie dla Kazacha.

Haitański Amerykanin to zawodnik piekielnie doświadczony, dysponujący kapitalnymi gabarytami, mocny kondycyjnie, sprawny w klinczu. Tymi atutami naprawdę może napsuć nieco krwi Rakhmonovowi. Ryzykanci mogą zatem zadumać się nad 4.17 na wiktorię Magny’ego. Czy należę do nich ja? No… Niekoniecznie – mimo wszystko!

Jeśli natomiast grać Rakhmonova to przed czasem, bo Kazach kończył wszystkich rywali w dotychczasowej karierze. A zatem 3.00 na jego wygraną przez (T)KO lub dyskwalifikację lub też 4.00 na jego zwycięstwo przez poddanie.

Zwycięstwo Neila Magny’ego – 4.17
Zwycięstwo Shavkata Rakhmonova – 1.23
Zwycięstwo Shavkata Rakhmonova przez (T)KO lub dyskwalifikację – 3.00
Zwycięstwo Shavkata Rakhmonova przez poddanie – 4.00

Inne ciekawe kursy

Zwycięsto Carlosa Ulberga – 2.01

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button