„Czy twoja żona też tyle o mnie myśli?” – Jon Jones w wulgarnej wojnie słownej z Chaelem Sonnenem

Nie zdzierżył Jon Jones, gdy zobaczył ostatnie komentarze pod swoim adresem autorstwa Chaela Sonnena.

Pomimo iż swego czasu kroili razem indyka na Święto Dziękczynienia, Jon Jones i Chael Sonnen nigdy sympatią do siebie nie pałali, nie zaprzepaszczając nigdy okazji, aby się medialnie podskubać. Ostatnia z nich nadarzyła się kilka dni temu…

Bones opublikował mianowicie wpis na Twitterze, w którym w osobliwy sposób zapowiedział wielkie ogłoszenie.

– Niebawem dam życie czemuś wielkiemu, czemuś niezwykłemu – obwieścił.
Wpis ten nie mógł ujść uwadze Złotoustego – i nie uszedł.

– Jonie, są bardziej eleganckie sposoby na to, aby poinformować świat, że nawiązałeś współpracę sponsorską z firmą od środków na przeczyszczenie – napisał.

– Jon Jones będzie rodzić… ale co? – dodał potem.
We wtorkowy wieczór powyższe wpisy Chaela Sonnena dotarły do Jona Jonesa… Bones zeźlił się nie na żary, publikują serię wpisów, które szybko usunął.

– Czy twoja żona myśli o mnie tak dużo jak ty? – napisał. – Dlaczego mój kutas jest ciągle w twojej buzi? Daj sobie w końcu ze mną spokój.

– Mając na uwadze, jaki sukces osiągnąłeś, to niebywałe, że cały czas żyjesz w ten sposób w moim cieniu. Pamiętaj po prostu, że przegrani skupiają się na wygranych.

– Szczerze powiem, że nie wyobrażam sobie, jak można kogoś tak bardzo nienawidzić. Tworzenia nagrań na YouTube o człowieku, który już skopał ci dupę, byle tylko zarobić dolara. Jesteś tak bardzo z moim cieniu, że to wręcz żałosne.– Jeśli powiem ci, żebyś się pierdolił albo żebyś wyjął mojego kutasa ze swojej gęby, to gdy wrócisz do domu, będziesz świętował, że ściągnąłeś moją uwagę. Poważnie, stary, popatrz, w jakich miejscach się znajdujemy.

– Chłopiec z Oregonu prawdopodobnie dorastał dostatnio, ale i tak dopuściłeś do tego, że skopałem ci dupę, zabierając wszystko, o czym marzyłeś. Rozumiem, dlaczego mnie nienawidzisz.

– Siedzę tak głęboko w twojej codziennej rzeczywistości, że jest to wręcz paradne. Odebrałem ci marzenia w niecałe pięć minut, ale sam siebie przekonałeś, że to ja jestem teraz zgorzkniały… Ciekawe, jak działa ten świat Internetu.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Widząc emocje targające Bonese, znający powinność swojej roli Gangster z Oregonu chętnie jeszcze go prowokował.

– Pokonałem cię – obwieścił Sonnen. – Urwałem ci palca u nogi. Pogódź się z tym.

– Nie znokautowałem cię, ani cię nie poddałem, po prostu wymiękłeś – odpowiedział mu Jones. – Jak mała pizda, którą jesteś. Musisz z tym żyć. Robienie podcastu i memów ze mną nigdy nie zmieni rzeczywistości, przyjacielu. Mam nadzieję, że odnajdziesz spokój.
Jon Jones i Chael Sonnen zmierzyli się w 2013 roku w ramach gali UFC 159. Bones ubił rywala uderzeniami z góry na 27 sekund przed końcem pierwszej rundy. Zawody skończył jednak ze złamanym palcem u nogi, co wywołało spekulacje, iż Sonnen był o 27 sekund od zwycięstwa – lekarz prawdopodobnie nie dopuściłby bowiem mistrza do kontynuacji walki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

5 Comments

  1. Konewa

    26 maja 2021 at 17:23

    Najlepszy przykład na to że pycha prowadzi do głupoty.

  2. Konewa

    26 maja 2021 at 17:28

    Po tych jego wpisach, zastanawiai mnie czy Jones jest tak głupi , tak porywczy , czy też tak często nietrzeźwy…. czy może wszystko to naraz.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply