Bukmacher MMAKSWUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady KSWZakłady UFC

Czy Topuria i Mircea sprawią niespodziankę? Przegląd bukmacherski #134 – KSW 91: Mircea vs. Brichta i UFC 298: Volkanovski vs. Topuria

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na gale KSW 91: Mircea vs. Brichta i UFC 298: Volkanovski vs. Topuria.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100 ZŁ KAŻDY. Szczegóły – tutaj.

W 134. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na gale KSW 91: Mircea vs. Brichta i UFC 298: Volkanovski vs. Topuria.

Valeriu Mircea vs. Leo Brichta 2.28 – 1.63


Widzę ten pojedynek w zasadzie jako 50/50. Minimalnie więcej szans na zwycięstwo daję Leo Brichcie, prognozując, że przetrwa początkowe huraganowe ataki Valeriu Mircei, a później z uwagi na przewagę kondycji przejmie stery walki w swoje ręce.

Jak natomiast starcie to zapowiada się pod kątem bukmacherskim? Otóż, bliżej mi odrobinę do 2.28 na Valeriu Mirceę. Ale czy na tyle blisko, aby nad tą opcją się pochylić? Niekoniecznie.

Jeśli dumać na Mołdawianinem, to raczej w przypadku kursu 3.00 na jego wiktorię przez (T)KO, poddanie lub dyskwalifikację. To w końcu zawodnik, który ponad 80% wygranych walk rozstrzygnął przed czasem.

Zastanowiłbym się też nad kursem 1.40 na liczbę rund niższą niż 4,5. Jako że spodziewam się sporej agresji po Mircei – tj. sporego wydatku energetycznego na początku – to prognozuję, że albo ubije/podda, albo do piątej rundy nie dojedzie.

Zwycięstwo Valeriu Mircei – 2.28
Zwycięstwo Leo Brichty – 1.63
Valeriou Mircea wygra przez TKO, poddanie lub dyskwalifikację – 3.00
Liczba rund: mniej 4,5 – 1.40

Alexander Volkanovski vs. Ilia Topuria 1.75 – 1.98


Podobnie jak w walce wieczoru KSW 91, tak i w przypadku main eventu UFC 298 widzę to jako 50/50. Minimalnie więcej szans na zwycięstwo daję Ilii Topurii, co szeroko uzasadniłem tutaj.

Przyznam, że 1.98 szału jednak nie robi. 2.75 na wiktorię Gruzina przed czasem wygląda nieco lepiej, ale czy na tyle dobrze, aby się skusić? Jestem w stanie zrozumieć graczy, którzy raczej zaczają się na 3.30 na zwycięstwo Alexandra Volkanovskiego decyzją.

Szczerze przyznam, że wolę delektować się tym intrygująco zapowiadającym się starciem aniżeli na niego stawiać. Nawet pod kątem dystansu walki jestem w stanie wyobrazić sobie zarówno skończenie w rundzie pierwszej, jak i pełne 25 minut.

Zwycięstwo Alexandra Volkanovskiego – 1.75
Zwycięstwo Ilii Topurii – 1.98
Ilia Topuria wygra przez TKO, poddanie lub dyskwalifikację – 2.75
Alexander Volkanovski wygra na punkty lub techniczną decyzją – 3.30

Robert Whittaker vs. Paulo Costa 1.39 – 3.00


Przyznam szczerze, że odrobinę kusi mnie kurs 3.00 na wygraną Paulo Costy. Robert Whittaker wraca po porażce przez nokaut, jego bitewny przebieg jest ogromny, a Brazylijczyk prawdopodobnie zmusi go tutaj do walki z mocnego wstecznego.

Szybko jednak przypominam sobie w takich chwilach zapomnienia, że Paulo nie walczył od 2022 roku, a przewaga szybkościowa Australijczyka powinna być tutaj bardzo wyraźna.

Ostatecznie zatem najbliżej mi do kursu 1.70 na scenariusz, w którym walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją. Uważny po ostatniej walce Australijczyk będzie szanował ciężkie ręce Brazylijczyka, a ten będzie zbyt twardy, by upaść.

Zwycięstwo Roberta Whittakera – 1.39
Zwycięstwo Paulo Costy – 3.00
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.70

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Mariusza Joniaka – 2.03
Łukasz Charzewski wygra na punkty lub techniczną decyzją – 2.15
Zwycięstwo Anthony’ego Hernandeza – 1.42
Rinya Nakamura wygra przez TKO, poddanie lub dyskwalifikację – 1.43

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button