UFC

(VIDEO) „Czy to, ku*wa, jakiś żart?” – jest nagranie z zatrzymania Conora McGregora!

Do sieci szybko trafiło nagranie z zatrzymania Conora McGregora przez policję w Dublinie.
W środę gruchnęły doniesienia o kolejnych problemach z prawem gwiazdora UFC Conora McGregora. Irlandczyk został zatrzymany przez policję i aresztowany w Dublinie za „wykroczenia drogowe”. Czego dokładnie dotyczyły? Bóg jeden raczy wiedzieć.
Luksusowy Bentley, którym podróżował Notorious, został czasowo zatrzymany, a Irlandczyk złożył wstępne wyjaśnienia na posterunku. W późniejszym terminie trafi przed sąd, gdzie będzie się tłumaczył ze swoich bliżej czynów.

McGregorowi grozi $5 tysięcy grzywny, do pół roku w więzieniu lub jedno i drugie.

Tymczasem w przestrzeni medialnej błyskawicznie opublikowano moment zatrzymania Irlandczyka przez policję. Powód? Niejasny… Wydaje się, że na nagraniu McGregor przepisów nie łamie, ale niewykluczone oczywiście, że mógł złamać je wcześniej, czego na nagraniu nie uwieczniono.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Czy to, kurwa, jakiś żart? – słychać głosy dwóch mężczyzn, gdy jadący za McGregorem radiowóz włączył sygnał dźwiękowy.

– Zatrzymują go? – dopytał z niedowierzaniem drugi. – Zatrzymują?

– Zatrzymują, kurwa.

Poniżej rzeczone nagranie, które Notorious opublikował zresztą na swoich mediach społecznościowych, później jednak je usuwając.
Wedle oświadczenia reprezentanta Conora McGregora, został on zatrzymany, gdy wracał z klubu do domu. Bez problemów przeszedł testy na obecność alkoholu i narkotyków.

W oktagonowej akcji Notorious nie był widziany od lipca zeszłego roku, gdy złamał nogę w przegranej trylogii z Dustinem Poirierem. Do oktagonu planuje powrócić za kilka miesięcy, celując w tytuł mistrzowski wagi półśredniej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button