Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Mateusz Gamrot zamknie usta niedowiarkom? Przegląd bukmacherski #120 – UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na galę UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze Gaczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

Ponadto z okazji walki Gamera FORTUNA przygotowała też promocję dla nowych Graczy, w której za wygraną Polaka można otrzymać do 300 PLN. Szczegół – tutaj.
W 120. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Vegas: Gamrot vs. Fiziev, która odbędzie się w Las Vegas.

Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev 2.18 – 1.70


Szczegółowo pojedynkowi temu przyjrzałem się w kilku materiałach – w obszernej analizie na Lowking.pl (tutaj), w tekście poświęconym trzem stójkowym technikom, które mogą pomóc Mateuszowi Gamrotowi (tutaj) oraz na YT (poniżej).

W telegraficznym skrócie: uważam Polaka za minimalnego faworyta. Prognozuję, że przetrwa dwie pierwsze rundy, męcząc nieco Rafaela Fizieva klinczem i grapplingiem, a od trzeciej zacznie przejmować stery walki w swoje ręce. Jego przewaga zapaśniczo-parterowa będzie do tego wystarczająca.

Jak natomiast starcie to zapowiada się pod kątem bukmacherskim?

Otóż, jako że faworyzuję tutaj Gamera – minimalnie ale jednak – który jest underdogiem, to zdecydowanie bliżej jest mi do kursu 2.18 na jego wiktorię. Na pewno jednak o żadnym szaleństwie mowy tutaj nie ma.

Zadumałbym się też nad innymi zdarzeniami. A mianowicie nad 1.50 na liczbę rund ponad 3,5. Spodziewam się bowiem, że z jednej strony defensywa zapaśnicza Fizieva w pierwszych rundach będzie dobra, a z drugiej nie będzie forsował on tempa. Podejdzie do niej podobnie jak do starcia z Rafaelem dos Anjosem, w którym także obawiał się obaleń, wobec czego walczył taktycznie.

Więksi ryzykanci mogą natomiast zadumać się – jeśli również więcej szans na wiktorię dają Polakowi – nad kursem 4.00 na jego wygraną jednogłośną decyzją sędziowską (zdarzenie takie znajdziemy w Zakładach Specjalnych) – takiego bowiem rezultatu się właśnie spodziewam.

Zwycięstwo Mateusza Gamrota – 2.18
Zwycięstwo Rafaela Fizieva – 1.70
Liczba rund: więcej 3,5 – 1.50
Mateusz Gamrot wygra jednogłośną decyzją – 4.00

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Dana Ige – 2.79
Means vs. Fialho – liczba rund: mniej niż 2,5 – 1.75
Jourdain vs. Ramos – liczba rund: mniej niż 2,5 – 2.22

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button