Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Postaw na Mateusza Gamrota i zgarnij 300 PLN w przypadku wygranej!

FORTUNA Online przygotowała promocję dla nowych graczy, którzy wierzą, że w sobotę na UFC FN Mateusz Gamrot pokona Rafaela Fizieva.

Z okazji fantastycznie zapowiadającej się walki Mateusza Gamrota z Rafaelem Fizievem nasz Partner FORTUNA przygotował specjalną promocję dla nowych Graczy, w której za zwycięstwo zgarnąć można… 300 PLN w punktach lojalnościowych!

O co chodzi? Otóż, po rejestracji (np. tutaj), wpłaceniu depozytu w kwocie min. 30 PLN i postawieniu co najmniej 2 PLN na zwycięstwo Gamera Gracze – w przypadku wiktorii Polaka – otrzymają dodatkowo nawet 300 PLN w charakterze punktów lojalnościowych.

Jak nowi Gracze mogą skorzystać z promocji? Oto instrukcja krok po kroku.

  • w dniach 21-24 września 2023 – do momentu rozpoczęcia walki Mateusz Gamrot vs. Rafael Fiziev zarejestruj konto w Fortunie (np. tutaj) oraz udziel zgód na komunikację (jedna zgoda, aby odebrać bonus 200 PLN w przypadku wygranej, dwie zgody, aby odebrać bonus 300 PLN w przypadku wygranej)
  • dokonaj pierwszego depozytu na min. 30 PLN
  • zagraj pierwszy kupon SOLO na zwycięstwo Mateusza Gamrota w walce z Rafaelem Fizievem z oferty przedmeczowej (numer zakładu: 20809, typ: 2, kupon: SOLO, tylko jedno zdarzenie na kuponie) za co najmniej 2 PLN
  • odbierz 100 PLN bonusu za udzielenie obu zgód marketingowych
  • w przypadku wygranego kuponu odbierz dodatkowe 200 PLN bonusu

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Szczegóły – tutaj.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze Graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button