Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Łukasz Brzeski zaskoczy? Przegląd bukmacherski #71 – UFC FN: Vera vs. Cruz

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich gali UFC FN: Vera vs. Cruz, która odbędzie się w San Diego.

Przypominamy, że dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy też Zakład Bez Ryzyka do 600 PLN. Szczegóły – tutaj.
W 70. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC FN: Vera vs. Cruz w San Diego.

Marlon Vera vs. Dominick Cruz 1.38 – 3.05

Szczegółowo walce tej przyjrzałem się w Typowaniu gali, do którego zapraszam. Jak wygląda ona pod kątem bukmacherskim?
Otóż, mając na uwadze aktualne kursy, za ciekawszy uważam ten 3.05 na wiktorię Dominicka Cruza, pomimo iż minimalnie faworyzuję Marlona Verę. Czy jednak jest on na tyle atrakcyjny, aby się nad nim pochylić? Niekoniecznie…

W starciu tym aż się prosi, aby pograć, że zakończy się ono na punkty lub przez techniczną decyzję. Owszem, scenariusz, w którym Vera jednak kończy niezachwycającego fizycznością Cruza, jest tutaj możliwy, ale nie spodziewam się jednak, aby Ekwadorczyk szczególnie forsował tempo – a Amerykanin łatwy do ubicia jednak nie jest. W drugą stronę? Cruz kończący Verę? MMA jest oczywiście diablo nieprzewidywalne, ale spadłbym z krzesła, gdyby Amerykanin ubił albo poddał Ekwadorczyka. Dość powiedzieć, że Chito jeszcze przed czasem w karierze nie przegrał, a ostatnie zwycięstwo przed czasem Dominick odniósł w roku… 2014!

Wspomniany kurs na decyzję w tej walce wynosi 1.55. Szału może nie ma, ale zadumać się można.

Fani talentu Very mogą też rzucić okiem na 2.30 na jego wiktorię na punkty lub techniczną decyzję.

Zwycięstwo Marlona Very – 1.38
Zwycięstwo Dominicka Cruza – 3.05
Zwycięstwo Marlona Very na punkty lub techniczną decyzją – 2.30
Walka zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.55

Martin Buday vs. Łukasz Brzeski 1.32 – 3.39

Pomimo iż kurs na zwycięstwo debiutującego w oktagonie UFC Łukasza Brzeskiego jest wysoki – 3.39 – to w mojej ocenie niedostatecznie wysoki, by pokusić się o pogranie go. No, chyba że wpleciemy do swoich rozważań wątek patriotyczny – wtedy owszem.

Spodziewam się jednak, że nasz zawodnik będzie miał bardzo ciężką przeprawę z dużym, silnym, odpornym, o wiele cięższym i solidnym kondycyjnie Martinem Budayem, szczególnie w obszarze klinczerskim, w którym wyróżnia się Słowak.

Można zadumać się nad kursami na wynik walki – ten zakładający, że skończy się ona na punkty lub decyzję techniczną jest wart 2.50, a ten na (T)KO lub dyskwalifikację 1.65. Przyznam jednak szczerze, że mam tutaj małą zagwozdkę. Nie zdziwi mnie bowiem, ani scenariusz, w którym Słowak przez 15 minut umęcza Polaka w klinczu, ani taki, w którym kończy go uderzeniami – ten ostatni uważam jednak za nieco bardziej prawdopodobny.

Zwycięstwo Martina Budaya – 1.32
Zwycięstwo Łukasza Brzeskiego – 3.39
Walka zakończy się na punkty lub decyzją techniczną – 2.50
Walka zakończy się przez (T)KO lub dyskwalifikację – 1.65

Inne ciekawe kursy

Zwycięsto Nate’a Landwehra – 3.68
Zwycięsto Devina Clarka – 2.30

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button