Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Jan Błachowicz pokona Alexa Pereirę? Przegląd bukmacherski #112 – UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2 w Salt Lake City.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze graczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 112. części Przeglądu Bukmacherskiego weźmiemy pod lupę najciekawsze kursy bukmacherskie Fortuny na dzisiejszą galę UFC 291: Poirier vs. Gaethje 2.

Dustin Poirier vs. Justin Gaethje 1.66 – 2.22


Do szczegółowej analizy tejże walki zapraszam – tutaj.

W telegraficznym zaś skrócie. Od czasu pierwszej walki, jaką obaj stoczyli pięć lat temu, to Justin Gaethje rozwinął się bardziej – mocno okiełznał swoje mordercze żądze, wprowadził do swojej gry świetną pracę na nogach, kontry, odpowiedzialność w defensywie, cierpliwość. Mocno zniwelował dystans dzielący go od Dustina Poiriera w obszarze pięściarskim – a nadal ma po swojej stronie mordercze lowkingi.

Skoro w wersji 1.0 był bliski pokonania Dustina Poiriera, to teraz ma na to nawet większe szanse. W tym kontekście kurs 2.22 na jego wiktorię uważam za godny delikatnej zadumy.

Jako że nie spodziewam się tutaj morderczego tempa – obaj zawodnicy wiedzą, czym grozi najmniejszy błąd i mają świadomość, że walka zaplanowana jest na 25 minut w trudnych warunkach – wobec czego pochyliłbym się też nad kursem 1.60 na liczbę rund większą niż 2,5.

Zwycięstwo Dustin Poiriera – 1.66
Zwycięstwo Justina Gaethje – 2.22
Liczba rund: więcej niż 2,5 – 1.60

Jan Błachowicz vs. Alex Pereira 1.75 – 2.08


Pojedynek ten wziąłem pod lupę w trzech obszernych analizach – z których ta finalna wraz z typem na zwycięzcę znajduje się tutaj.

Faworyzuję tutaj Jana Błachowicza w stosunku 51/49, więc nie zdziwi mnie absolutnie żaden wynik poza jednym – zwycięstwem Alexa Pereiry przez poddanie. No nie przesadzajmy…

Jak pojedynek ten wygląda z perspektywy bukmacherskiej? Słuchajcie, kursy mniej więcej odpowiadają szansom, jakie daję obu na zwycięstwo. Może na Janka powinien być odrobinę wyższy, na Alexa odrobinę niższy, ale tak czy siak – szaleństwa tutaj nie ma. Domy stawiane nie będą.

Jeśli wpleść w nasze rozważania wątek patriotyczny, można zadumać się nad 4.00 na wygraną Polaka na punkty lub przez techniczną decyzję, ale… Naprawdę wydarzyć może się tu wszystko.

Zwycięstwo Jana Błachowicza – 1.75
Zwycięstwo Alexa Pereiry – 2.08
Jan Błachowicz wygra na punkty lub techniczną decyzją – 4.00

Inne ciekawe kursy

Kevin Holland wygra przez poddanie – 6.00
Lewis vs. de Lima – koniec w R1 – 1.70

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button