Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Gutierrez i Smith zaskoczą? Przegląd bukmacherski #128: UFC Vegas: Song vs. Gutierrez

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na galę UFC Fight Night: Song vs. Gutierrez w Las Vegas.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze Gaczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 128. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Fight Night: Song vs. Gutierrez, która odbędzie się w Las Vegas.

Yadong Song vs. Chris Gutierrez 1.25 – 3.96


Bliżej walce tej przyjrzałem się w Typowaniu.

Jak prezentuje się ona pod kątem bukmacherskim? Otóż, kurs na zwycięstwo Yadonga Songa – czyli 1.25 – szczególnie zachęcający nie jest. Jako jednak że widzę go w roli faworyta – i to względnie wyraźnego – to i do 3.96 na wiktorię Chrisa Gutierreza podchodzę z rezerwą.

Gdybym musiał tutaj wskazać najciekawszy kurs, to byłoby to prawdopodobnie 1.75 na to, że walka nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją. Owszem, scenariusz, w którym jeden umęcza drugiego zapaśniczo – raczej Song niż Gutierrez – jest możliwy, ale jako że naprzeciwko siebie stają jednak dwaj uderzacze to pomimo niskiej kategorii wagowej spodziewam się, że sędziowie punktowi będą bezrobotni. Albo Song rozstrzela pięściami – a ma czym uderzyć! – albo zostanie okrutnie okopany – a Amerykanin ma czym kopnąć.

Zwycięstwo Yadonga Songa – 1.25
Zwycięstwo Chris Gutierreza – 3.96
Walka nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.75

Khalil Rountree Jr. vs. Anthony Smith 1.44 – 2.79


Anthony Smith to oczywiście znacznie bardziej doświadczony od Khalila Rountree zawodnik, który wojował ze znacznie mocniejszymi rywalami. Powinien wyraźnie przeważać też w obszarze parterowym.

Rzecz jednak w tym, że Lwie Serce wchodzi tutaj na zastępstwo, bez pełnego obozu przygotowawczego, co każe poddać w wątpliwość jego przewagę kondycyjną. Jest to też zawodnik o gigantycznym przebiegu bitewnym, porozbijany. Niby Rountree odbijał się póki co od szerokiej czołówki, ale na tym etapie kariery Smitha trudno mieć do niego większe zaufanie – szczególnie pod kątem defensywy przed lowkingami, z których słynie Rountree.

Wiadomo, jeśli Anthony obali, może poskręcać. W tym kontekście podchodzę z pewnym zrozumieniem do entuzjastów kursu 2.79 na jego wiktorię, ale osobiście – postoję.

Zwycięstwo Khalila Rountree Jr. – 1.44
Zwycięstwo Anthony’ego Smitha – 2.79

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Andre Muniza – 2.40
Zwycięstwo Nasrata Haqparasta – 1.47

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button