Bukmacher MMAUFCZakłady bukmacherskie MMAZakłady UFC

Czy Dariush uciszy Tsarukyana? Przegląd bukmacherski #127: UFC Austin: Dariush vs. Tsarukyan

Przegląd najciekawszych kursów bukmacherskich eFortuna.pl na galę UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan w Austin.

Dla Czytelników Lowking.pl, którzy nie są jeszcze Gaczami FORTUNY, przygotowaliśmy 3X ZAKŁAD BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ. Szczegóły – tutaj.
W 127. części Przeglądu Bukmacherskiego przyjrzymy się najciekawszym kursom bukmacherskim Fortuny na dzisiejszą galę UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan, która odbędzie się w Austin.

Beneil Dariush vs. Arman Tsarukyan 3.15 – 1.36


Bliżej starciu temu przyjrzałem się tutaj.

Pod kątem bukmacherskim sprawa szczególnie skomplikowana nie jest. Pomimo iż ostatecznie minimalnie więcej szans na zwycięstwo daję Armanowi Tsarukyanowi – przede wszystkim z uwagi na aspekty kondycyjne – to za znacznie ciekawszy kurs uważam ten 3.15 na zwycięstwo Beneila Dariusha.

Asyryjski Amerykanin posiada mocne defensywne zapasy, a i w parterze łatwy do utrzymania nie jest. W stójce bywa oczywiście chaotyczny, ale jego odwrotne ustawienie oraz ciężkie pięści i kopnięcia mogą stanowić poważne zagrożenie dla Ormianina. Absolutnie wobec tego nie skreślam tutaj Dariusha.

Zadumałbym się też nad długością walki – spodziewam się bowiem, że Benny jednak podejdzie do tego starcia podobnie jak do walki z Mateuszem Gamrotem – tj. będzie walczył ze wstecznego, w sposób taktyczny i wyrachowany, skupiając się na defensywie zapaśniczej i kontruderzeniach. Kurs na liczbę rund większą niż 2,5 wynosi 1.40, a powyżej 3,5 – 1.65.

Zwycięstwo Beneila Dariusha – 3.15
Zwycięstwo Armana Tsarukyana – 1.36
Liczba rozpoczętych rund: więcej 2,5 – 1.40
Liczba rozpoczętych rund: więcej 3,5 – 1.65

Jalin Turner vs. Bobby Green 1.55 – 2.45


Czy Jalin Turner – zawodnik o fantastycznych gabarytach i ciężkich pięściach, który coraz lepiej zarządza dystansem, czyniąc użytek ze swoich warunków fizycznych – może ustrzelić walczącego często z nisko opuszczonymi rękami Bobby’ego Greena, szczególnie w pierwszej rundzie? Jak najbardziej! W ostatnich starciach 37-letniego już Króla da się dostrzec pewne symptomy utraty szybkości, refleksu. Green może paść!

Jednak to właśnie jemu daję minimalnie więcej szans na zwycięstwo. Dlaczego? Jalin Turner powraca po wojnie na wyniszczenie z Danem Hookerem, a – co jeszcze ważniejsze – wziął tę walkę w zastępstwie, bez pełnego obozu przygotowawczego. Może odbić się to na jego kondycji, która do zachwycających nigdy nie należała. Ponadto Bobby Green przygotowywał się pod odrobinę podobnego przeciwnika – tj. dysponującego fantastycznymi gabarytami stójkowicza w osobie Dana Hookera. Dlatego kurs 2.45 na wygraną Króla uważam za godny zadumy.

Zwycięstwo Jalina Turnera – 1.45
Zwycięstwo Bobby’ego Greena – 2.45

Inne ciekawe kursy

Zwycięstwo Kelvina Gasteluma – 1.86
Clay Guida vs. Joaquim Silva – walka nie zakończy się na punkty lub techniczną decyzją – 1.55
Punahele Soriano vs. Dustin Stoltzfus – walka zakończy się przez TKO lub dyskwalifikację – 1.90

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button