Czy dałby radę Shaqowi? Jorge Masvidal wyjaśnia!

Jorge Masvidal nie pozostawił wątpliwości, opowiadając o potencjalnej konfrontacji ze znacznie większymi rywalami, którzy nie trenują sportów walki.

W którym momencie umiejętności przestają mieć znaczenie w walce, ustępując sile i gabarytom? Jak wielka musi być dysproporcja między jednym i drugim, aby to rozmiar przesądził o wyniku?

Zobacz także: McGregor szydzi z porażki Nurmagomedova, kasuje wpisy

W najnowszym odcinku Dan Le Batard Show ten właśnie temat poruszono w rozmowie z największą zdaniem wielu gwiazdą 2019 roku w UFC Jorge Masvidalem. A zatem czy Gamebred dałby radę mierzącemu grubo ponad dwa metry i ważącemu grubo ponad 300 funtów Shaquille’owi O’Nealowi?

Nie chcę odnosić się do konkretnych nazwisk sportowców, ale…

– rozpoczął Jorge.

Gość może mieć 300 funtów, ale jeśli nie zna się na temacie, to ma jakieś 10 sekund. Latające kolano w mostek, latające kolano na obojczyk. Robię też latające kolana na udo, które może zrobić z ciebie kalekę na całe życie. Jeśli więc mamy do czynienia z kimś, kto nie wie, co robi, to jest to kwestia 10 sekund.

Zapytany natomiast nieco wcześniej o to, czy dałby radę Dwayne’owi Johnsonowi – czyli swojemu serdecznemu druhowi z Miami, który zakładał mu na biodra pas BMF po zwycięstwie z Natem Diazem podczas nowojorskiej gali UFC 244Ulicznik taktownie zaprzeczył.

Gamebred mierzy teraz w najbardziej kasowe zestawienie, jakie będzie dostępne na rynku. Wśród takowych niewątpliwie znajdują się pojedynki z Conorem McGregorem czy Nickiem Diazem oraz bokserski bój z Saulem Alvarezem – wydaje się, że jednak równie nieprawdopodobny jak konfrontacja z Notoriousem.
Cały wywiad poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK z bonusem 500 PLN na start

*****

„To byłaby wielka walka w stylu Mayweathera z McGregorem” – Tyson Fury wskazuje, kiedy mógłby powalczyć ze Stipe Miocicem

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply