„Conor was rozgrywa, jesteście jak marionetki” – Dana White zirytowany pytaniami o Conora McGregora

Niezadowolony z powtarzających się pytań o przyszłość Conora McGregora, Dana White postawił sprawę jasno w sprawie powrotu Irlandczyka.

Zapytany podczas konferencji prasowej po sobotniej gali UFC w Las Vegas o potencjalne starcie Conora McGregora z Manym Pacquiao, sternik amerykańskiego giganta Dana White machnął tylko ręką, twierdząc, że ma „wyjebane na frajerskie gadki”.

Trudno zatem dziwić się, że amerykański promotor nie był szczególnie kontent, gdy o to samo zapytano go w najnowszym wywiadzie przeprowadzonym przez Barstool Sports

– Ci wszyscy goście wypytują mnie o Conora McGregora, który jest na emeryturze – powiedział. – Pytacie mnie ciągle o niego, a on jest na emeryturze. Conor was rozgrywa, jak chce. Jesteście jak marionetki.
– Jest na emeryturze. Wysyła jeden wpis: „Zaakceptowałem”, a wszystko zaraz po tym, jak Khamzat (Chimaev) wyzwał go do walki razem z dwoma innymi gośćmi. Nie zajmuję się w ogóle nikim, kto nie walczy. Conor McGregor jest na emeryturze. Czy wszyscy wierzymy, że zostanie na emeryturze? Myślę, że większość z nas w to nie wierzy.

– Manny Pacquiao? O czym wy, kurwa, mówicie?

Nie brak opinii, iż White’owi nie jest szczególnie śpieszno do powrotu McGregora z powodu braku fanów na trybunach. Wpływy z bramki na galach z Irlandczykiem w roli głównej często przekraczają bowiem $10 milionów.

– Jest na emeryturze – powtórzył White. – Conor McGregor nie walczy. Emerytura. Nie mam żadnych planów względem niego. Jestem teraz w pokoju, w którym zestawiamy walki i wszystko jest zaplanowane do listopada. Mamy zestawione walki do 7 listopada i Conora McGregora nie ma w żadnej z nich.

– W tym roku jest na emeryturze. Nie ma żadnej walki w tym roku i nie będzie miał żadnej walki w tym roku. Conor McGregor nie będzie walczył w 2020 roku. Nie mówię, że nie pojawi się w 2021 roku, ale mówię, że nie ma żadnej zaplanowanej walki na 2021 rok. Gwarantuję, że nie wystąpi w 2020 roku. Conor McGregor jest na emeryturze.
Dana White od dawna powtarza, że jeśli Conor McGregor będzie chciał powrócić do oktagonu, powinien poczekać na rozstrzygnięcia na szczycie kategorii lekkiej – czyli październikowy pojedynek Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje.

Cały wywiad poniżej:

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Pie*doliłem trzy po trzy” – Marcin Wrzosek kaja się za swoje słowa, przeprasza Borysa Mańkowskiego

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply