Bez kategorii

„Conor robi MMA, ja boksuję, a to byłoby spotkanie w połowie drogi” – Paulie Malignaggi będzie walczył na gołe pięści w Bare Knuckle FC

Paulie Malignaggi będzie walczył na gołe pięści w organizacji Bare Knuckle FC – i nadal liczy na pojedynek z Conorem McGregorem.

Znany emerytowany bokser i komentator Paulie Malignaggi powraca do gry – podpisał kontrakt z organizacją Bare Knuckle FC, gdzie walczy się na gołe pięści. Informację – potwierdzoną później oficjalnie – podała jako pierwsza dziennikarka Helen Yee.

BKFC to nowa fala w sportach walki.

– napisał w oświadczeniu Malignaggi.

Wykonują wspaniałą pracę i jestem bardzo podekscytowany, że mogę być częścią tej organizacji. Osiągnąłem wiele w karierze bokserskiej i nie mogę się doczekać tego nowego rozdziału.

Widziany ostatnio między linami w 2017 roku – przegrał przez nokaut z Samem Eggingtonem – Paulie Malignaggi stał się znany w środowisku MMA z uwagi na konflikt z Conorem McGregorem w drodze do starcia Irlandczyka z Floydem Mayweatherem Jr..

Malignaggi był na początku obozu przygotowawczego McGregora jego sparingpartnerem, ale opublikowanie przez irlandzki obóz fragmentów ze sparingu – na których Amerykanin nie wypadł najlepiej, delikatnie rzecz ujmując – rozpętało medialną zawieruchę.

Jak się okazuje, 38-letni Malignaggi, który zapewnia, że jego dłonie są już w pełni sprawne – miewał z nimi problemy w swojej karierze bokserskiej – nadal garnie się do walki z Irlandczykiem.

Conor walczy w MMA, ja boksuję – a to byłoby spotkanie w połowie drogi.

– powiedział Amerykanin z włoskimi korzeniami w krótkiej rozmowie z Jonathanem Shragerem.

Co ciekawe, kilka tygodni temu kontrakt z BKFC podpisał też przyjaciel i sparingpartner Notoriousa, Artem Lobov. Rosyjski Młot zadebiutuje w organizacji 6 kwietnia, mierząc się z innym weteranem UFC, Jasonem Knightem. Wedle nieoficjalnych doniesień, jeśli wygra, stanie do walki właśnie z Malignaggim.

*****

Lowing.pl trzy miesiące z Patronite.pl

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button