Conor McGregor wyszydził Kamaru Usmana

Wtorkowego wieczoru rozdający karty w wadze półśredniej UFC Kamaru Usman został niespodziewanie zaczepiony przez Nate’a Diaza i Conora McGregora.

Ledwie we wtorkowy wieczór Nate Diaz włożył kij w mrowisko, podskubując mistrza kategorii półśredniej Kamaru Usmana – i przy okazji szykowanego dla niego na rewanż Colby’ego Covingtona – a tymczasem ledwie kilka godzin później tym samym tropem niespodziewania podążył… Conor McGregor!
Irlandczyk opublikował mianowicie na Twitterze nagranie, na którym przedstawiono niektóre z jego wypowiedzi, porównując je do bliźniaczo podobnych, które padały później z ust Nigeryjskiego Koszmaru. Przesłanie oczywiste – Usman kopiuje McGregora.
Notorious nie po raz pierwszy sugeruje, że mistrz 170 funtów korzysta z jego tekstów. Kilka miesięcy temu, gdy Nigeryjski Koszmar zaczął opowiadać o green panty night, Irlandczyk uderzył w podobne tony.

– Oszalałem, czy ten dupek zawsze taki jest? – napisał wówczas McGregor. – Cokolwiek bym nie powiedział.

Czy przytyk ten McGregora pod adresem Usmana to pochodna wcześniejszego wpisu Diaza, czy może zaszła tutaj szalenie ostatnimi czasy popularna koincydencja czasowa? Bóg jeden raczy wiedzieć.Wiadomo natomiast, że do akcji Conor McGregor powróci 10 lipca, w walce wieczoru gali UFC 264 w Las Vegas stając do trylogii z Dustinem Poirierem. Do Kamaru Usmana przymierzany jest natomiast wspomniany Colby Covington.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply