UFC

Conor McGregor: „Teraz mnie zakwestionujcie”

Conor McGregor odniósł się do słów Dany White’a, który oszacował zarobki Irlandczyka za walkę z Floydem Mayweatherem Juniorem.

Po tym, jak sternik UFC Dana White oszacował, że jeśli sprawdzą się jego przewidywania co do oglądalności walki bokserskiej Conora McGregora z Floydem Mayweatherem Juniorem, ten pierwszy zarobi za nią $75 milionów, a ten drugi ponad $100 milionów, Irlandczyk ruszył na Instagrama, by tam sprostować przewidywania swojego szefa.
https://www.instagram.com/p/BTHVjKRgIkM/

Nie potrzebuję okularów, ale po prostu lubię je na swojej twarzy. Pomimo że przechylają się z powodu mojego rozbitego nosa i uszu, nadal uważam, że wyglądam dobrze. Udanego czwartku dla wszystkich. Jak te 75 milionów czujecie w brzuchu? W rzeczywistości to 100+ milionów, jeśli przyjmiemy niekonserwatywne liczby, które walka tak naprawdę wykręci, i to nie wliczając moich reklam i umów handlowych. 28 lat. Świeży piździelec. Teraz mnie zakwestionujcie

McGregor od wielu miesięcy przekonywał, że jeśli do walki z Mayweatherem ma dojść, chce zobaczyć na stole $100 milionów.

Dana White zapowiedział, że po stronie McGregora kwestie finansowe są już ustalone, a w najbliższych tygodniach usiądzie do stołu z ekipą Mayweathera.

Irlandczyk tymczasem w najbliższych dniach – pod koniec kwietnia lub na początku maja – zostanie ojcem.

*****

300 PLN dla zwycięzcy – UFC Fight Night 108

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button