UFC

Conor McGregor przedstawił oficjalną predykcję na trylogię z Dustinem Poirierem

Conor McGregor nie ma wątpliwości, że w trylogii pokona Dustina Poiriera – i wie już nawet, w jaki konkretnie sposób.

Do walki pozostały jeszcze trzy miesiące, ale Conor McGregor już medialnie smaży trylogię z Dustinem Poirierem, do której dojdzie 10 lipca w ramach gali UFC 264.

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych noszący lata temu przydomek Mystic Mac Irlandczyk pokusił się o dokładne wytypowanie pojedynku…
– Predykcja gotowa! – obwieścił na Instagramie. – Wygram trylogię przez frontalne kopnięcie w nos. Runda numer 4. Jego nos potrzebuje naprostowania, a ja jestem jego rynoplastyką.

Oddać trzeba Irlandczykowi, że siedem lat temu idealnie przewidział wynik pierwszej walki z Dustinem Poirierem. Zapowiadał wówczas nokaut w pierwszej rundzie i rzeczywiście – ustrzelił Amerykanina w niespełna dwie minuty.
Kompletnie natomiast pomylił się, prognozując kilka miesięcy temu wynik rewanżu. Twierdził bowiem, że skończy Diament w 60 sekund, podczas gdy sam padł pod jego uderzeniami w drugiej odsłonie.

W przeszłości najwięcej splendoru przyniosła Conorowi McGregorowi predykcja walki z Jose Aldo. Notorious zapowiadał bowiem, że rozemocjonowany Brazylijczyk ruszy do ostrej szarży, za co skarci go ciosem lewą ręką – i tak też dokładnie uczynił, zwyciężając w ledwie 13 sekund.
Trzecie starcie z Dustinem Poirierem będzie miało kapitalne znaczenie dla dalszej sportowej kariery Conora McGegora. Porażka wyrzuci go poza rozgrywkę mistrzowską, grzebiąc jego plany powrotu na tron 155 funtów.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Dyrygent oktagonu

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button