UFC

Conor McGregor potwierdza kontuzję? W odpowiedzi na zamieszanie wokół walki z Michaelem Chandlerem na UFC 303, Irlandczyk opublikował zagadkowe nagranie!

Conor McGregor dolał oliwy do ognia spekulacji nt. gali UFC 303, publikując – i szybko usuwając – nagranie wskazujące na to, że boryka się z urazem.

Coraz więcej czarnych chmur zbiera się nad walką wieczoru gali UFC 303 pomiędzy Conorem McGregorem i Michaelem Chandlerem. Irlandczyk opublikował nawet w swoich mediach społecznościowych nagranie, które jest powszechnie interpretowane jako potwierdzenie kontuzji.

Pierwsze wieści o powrocie dramatów przekazał we wtorek dziennikarz Ariel Helwani. Kanadyjczyk zdradził, że wedle jego informacji, matchmakerzy UFC znów rozsyłają zapytania do innych zawodników nt. ich dostępności na 29 czerwca w Las Vegas.

– Kontaktują się z menadżerami, z zawodnikami, szukając potencjalnych zastępstw, nowych walk, kogoś, kto wszedłby za McGregora albo po prostu stanowił zabezpieczenie – powiedział Helwani w środę w The MMA Hour. – Na wszelki wypadek. Wszystko to jest cały czas w grze.

– Dziś jest natomiast środa. W tej chwili nie widać nawet cienia tego optymizmu, o jakim mówiłem dokładnie tydzień temu. Powiedziałbym, że walka ta jest w zawieszeniu. Powiedziałbym, że ważą się jej losy i UFC planuje bardzo, bardzo ciężko, aby wymyślić plan B. Może on polegać na tym, że ktoś wejdzie do walki z Chandlerem. Plan C może natomiast oznaczać zupełnie nową walkę.

Problemy po stronie Conora McGregora, które stawiają pod znakiem zapytania jego starcie z Michaelem Chandlerem, potwierdził też innymi kanałami dziennikarz Damon Martin z MMAFighting.com.

Co ciekawe, pomimo iż do gali pozostały tylko nieco ponad dwa tygodnie, wody w usta nabrał sternik UFC Dana White. W żaden sposób nie odniósł się on jeszcze do lawiny spekulacji w przestrzeni medialnej dotyczącej potencjalnej niedyspozycji Conora McGregora – zdecydowanie największej gwiazdy wydarzenia.

Późnym środowym wieczorem głos zabrał natomiast Irlandczyk. Opublikował on mianowicie na Instagramie stary film, na którym wypowiadał poniższe słowa.

– Z im większym oporem trenujesz, tym mniejsza ruchliwość i większa kontuzja – mówi na nagraniu. – Ale z im mniejszy opór, tym większa ruchliwość i mniej kontuzji.

Wpis ten, uzupełniony o dwie wymowne emotikony, Irlandczyk szybko usunął.

W przestrzeni medialnej przoduje teoria, wedle której Irlandczyk rzeczywiście doznał urazu, który wyklucza go z walki z Michaelem Chandlerem, choć nie brak też spekulacji sugerujących, że tak naprawdę Notorious podgrzewa jedynie atmosferę, jednocześnie mieszając Amerykaninowi w głowie, a tak naprawdę jest w pełni zdrów, a walka jest aktualna.

Wszystkie walki UFC można obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – KAŻDY DO 100 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button