UFC

Conor McGregor kpi z Nate’a Diaza i Frankiego Edgara

Irlandzki gwiazdor po raz kolejny wyśmiał Frankiego Edgara i Nate’a Diaza, tym razem wykorzystując do tego ceremonię rozdania światowych nagród w MMA.

Magazyn Fighters Only opublikował nagranie z przemową Conora McGregora, który w charakterystyczny dla siebie sposób podziękował za wyróżnienia, jakie otrzymał podczas rozdania Światowych Nagród MMA.

Irlandczyk odniósł się do dwóch zawodników, którzy najgłośniej domagają się z nim walki – Frankiego Edgara oraz Nate’a Diaza.

Jestem pewien, że jest tam sama śmietanka, w tych swoich niedopasowanych garniturach, bez grosza w kieszeni.

– stwierdził McGregor na filmie nakręconym ze swojego domu w Irlandii.

Słyszałem, że Nate’a Diaza nie było nawet stać, żeby polecieć do Las Vegas na ceremonię.

Frankie Edgar… Słyszałem, że mała dupa Frankiego jest owinięta w burkę. Słyszałem, że jest ubrany jak mały sługa szejka albo coś, nie potrafiąc zarobić kilku funciaków.

Edgar zwycięstwem nad Chadem Mendesem w grudniu ubiegłego roku zapewnił sobie status głównego pretendenta do walki o dzierżony przez McGregora pas mistrzowski kategorii piórkowej. Z kolei zestawienie Irlandczyka z Natem Diazem uchodzi za jedno z bardziej kasowych i na pewno pożądanych przez fanów – stocktończyk podgrzał atmosferę przed i po zwycięskim starciu z Michaelem Johnsonem rzucając niewybredne epitety w kierunku Notoriousa.

To nie wszystko jednak, bo Irlandczyk uraczył Diaza jeszcze kilkoma uwagami na temat jego wynagrodzenia.

Leję tyłki. Zapamiętajcie. Przestań pielęgnować gorycz głęboko w swojej żebraczej duszy, uwiązany na 20 tysiącach za występ i 20 za zwycięstwo. Podcieram sobie dupę takimi pieniędzmi. Daję napiwki w twojej wypłacie, Nate.

Poniżej przemówienie McGregora:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button