Conor McGregor: „Chciałem wyjść w zastępstwie do Frankiego Edgara na UFC 222”

Zasiadający jeszcze na tronie kategorii lekkiej Conor McGregor przekonuje, że był gotowy zmierzyć się z Frankiem Edgarem podczas gali UFC 222.

Mistrz kategorii lekkiej Conor McGregor ni stąd ni zowąd obwieścił, że… chciał walczyć z Frankiem Edgarem, gdy dowiedział się, że Max Holloway wypadł z walki z nim zaplanowanej na 3 marca podczas gali UFC 222 w Las Vegas.

Będę walczył ponownie. Kropka. Jestem w tym najlepszy.
Zaoferowałem swoje nazwisko, aby wejść na UFC 222 przeciwko Frankiemu Edgarowi, gdy Max Holloway wypadł, ale powiedziano mi, że było za mało czasu, aby wygenerować pieniądze, jakich potrzebowałoby UFC.
Byłem podekscytowany możliwością wzięcia walki w ostatniej chwili, ostatniej w kategorii piórkowej – bez wszystkich tych pozostałych rzeczy związanych z tym sportem. Szanujcie, proszę, szaloną pracę, jaką wykonałem poza oktagonem.
Na szczycie sportu.
Jestem tutaj.
To oni muszą przyjść i mnie dopaść. Bo ja jestem tutaj.

Z poważaniem,
Champ Champ
Nie wiadomo oczywiście, jaką stawkę Irlandczyk zażyczył sobie za ewentualne pójście w tany z Edgarem – jeśli rzeczywiście wyrażał taką wolę.

Tym niemniej, biorąc pod uwagę powyższy wpis, wydaje się, że kluczowe decyzje w kontekście kariery McGregora w UFC zbliżają się wielkimi krokami – czy będzie to ogłoszenie jego kolejnej walki, czy może pozbawienie go pasa, czas pokaże.

Aktualizacja:

Dziennikarz Brett Okamoto poprosił o komentarz menadżera Frankiego Edgara, Aliego Abdelaziza:

Opowiada wierutne bzdury.

– powiedział o McGregore Abedelaziz.

To kłamca. Powinien był walczyć z Frankiem dwa lata temu.

*****

Walka Marcina Prachnio na Polsat Sport News

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply