UFC

Conor McGregor celebruje porażkę Henry’ego Cejudo: „Gość jest je*anym geniuszem!”

Nie oszczędził Henry’ego Cejudo inny były podwójny mistrz UFC Conor McGregor po porażce Amerykanina z Aljamainem Sterlingiem na UFC 288 w Newark.

Nie zasypiał gruszek w popiele Conor McGregor podczas gali UFC 288, która odbyła się w sobotę w Newark. Irlandczyk skomentował w mediach społecznościowych dwie najważniejsze walki wydarzenia.

W co-main evencie gali prowadzony przez Aliego Abdelaziza – co w kontekście Notoriousa nie jest bez znaczenia – Belal Muhammad po nieszczególnie emocjonującym widowisku wypunktował Gilberta Burnsa, zapewniając sobie pojedynek o tytuł mistrzowski wagi półśredniej ze zwycięzcą nieogłoszonej jeszcze walki Leona Edwardsa z Colbym Covingtonem.

Irlandczyk pod wrażeniem potyczki tej nie był.

– To była bardzo słaba walka – obwieścił. – Gówniana.

Z kolei w pojedynku wieńczącym galę UFC 288 mistrz wagi koguciej Aljamain Sterling po raz trzeci obronił tytuł mistrzowski, pokonując niejednogłośnie powracającego po trzech latach przerwy Henry’ego Cejudo.

Irlandczyk od dawna nie ukrywał, że sympatią do chętnie podskubującego go w mediach społecznościowych Posłańca nie pała, co było doskonale widoczne.

– 16 zwycięstw, 2 porażki – napisał o Cejudo. – Gość jest nowicjuszem w MMA.

– Te gadki o „wielkim umyśle” – wyszydził następnie słowa komentatorów pod adresem Amerykanina.

Po zakończeniu pojedynku Notorious obwieścił, że punktował 4-1 dla Funk Mastera.

– Najłatwiejsza kasa, jaką kiedykolwiek zarobiłem – napisał. – Aljo nie ma nawet zadrapania! Gratulacje, Funk Masterze! Henry jest dobrym małym zawodnikiem, ale odstawmy już na bok te wszystkie teorie. Gość ma mniej niż 20 walk w kaierze.

– Te jego zwody i przyruchy, mój Boże! Błagam cię, mistrzu, nauczaj mnie! Zrobił tam szpagat jak striptizerka, a i tak wylądował na dupie. Słodko!

Irlandczyk poświęcił też Henry’emu Cejudo poniższe nagranie, szydząc z technik zaprezentowanych przez Posłańca.

– Niektóre rzeczy, jakie tam robiłeś – zwrócił się do Amerykanina. – Mój Boże! Nie wierzyłem własnym oczom. Stałeś w ten sposób, a potem robiłeś tak.

Conor rytmicznie unosił i opuszczał kolano, naśladując Henry’ego.

– Tak robiłeś. Patrzę i myślę, co to, kurwa, jest? Nigdy czegoś takiego nie widziałem! Gość jest jebanym geniuszem! Robiłeś to naprawdę dobrze!

W przeszłości Henry Cejudo wielokrotnie krytycznym okiem patrzył na migawki z treningów Conora McGregora, zwracając Irlandczykowi uwagę na elementy, które powinien w swojej bitewnej grze poprawić.

Notorious powróci do akcji naprzeciwko Michaela Chandlera, ale póki co nie wiadomo, kiedy dojdzie do walki.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button