UFC

Co-main event sobotniej gali UFC Fight Island odwołany

Rozpiska sobotniej gali UFC Fight Island doznała mocnego ciosu – odwołano starcie Ciryla Gane z Ante Deliją.

Co-main event sobotniej gali UFC Fight Island w Abu Zabi, w którym Ciryl Gane miał zmierzyć się z Ante Deliją, został odwołany.

Jak nieoficjalnie doniósł portal LaSueur.com, Chorwat zmuszony był wycofać się z walki z powodu bliżej nieokreślonych problemów kontraktowych – nie wiadomo natomiast, czy dotyczą one umowy z PFL, czy też z KSW. Ostatnie dwie walki Ante Delija stoczył właśnie pod sztandarem tychże organizacji.

To już czwarty w tym roku pojedynek, który przeszedł Cirylowi Gane koło nosa. W kwietniu miał stanąć w szranki z Shamilem Abdurakhimovem, ale nabawił się odmy płucnej. Na sierpień zestawiono go z Sergeyem Pavlovichem, ale Rosjanin doznał kontuzji. W sobotę miał pierwotnie rywalizować z Abdurakhimovem, ale tym razem Dagestańczyk wycofał się z walki – i to jego miał zastąpić Delija.

Wedle doniesień LaSueur.com, organizatorzy nie znajdą zastępstwa dla rozpędzonego serią trzech zwycięstw w UFC i niepokonanego w zawodowej karierze Ciryla Gane. 29-latek nie był widziany w akcji od grudnia zeszłego roku, gdy rozbił na pełnym dystansie Bosera Tannera.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Ma wielkie szczęście” – Cormier prowokuje Błachowicza, przekonany, że Polak nie chciałby z nim walczyć

Powiązane artykuły

Komentarze: 2

  1. Panie Bartłomieju, mam wielką prośbę aby w każdym artykule związanym z jakąś galą wrzucał pan takie hiperłącze do rozpiski.

    „Co-main event sobotniej gali UFC Fight Island w Abu Zabi” i np. ten napis UFC Fight Island z hierpłączem do pełnej rozpiski gali.

    Pozdrawiam i dziękuje za pańską dotychczasową pracę.

Dodaj komentarz

Back to top button