Co-main event sobotniej gali UFC Fight Island odwołany

Rozpiska sobotniej gali UFC Fight Island doznała mocnego ciosu – odwołano starcie Ciryla Gane z Ante Deliją.

Co-main event sobotniej gali UFC Fight Island w Abu Zabi, w którym Ciryl Gane miał zmierzyć się z Ante Deliją, został odwołany.

Jak nieoficjalnie doniósł portal LaSueur.com, Chorwat zmuszony był wycofać się z walki z powodu bliżej nieokreślonych problemów kontraktowych – nie wiadomo natomiast, czy dotyczą one umowy z PFL, czy też z KSW. Ostatnie dwie walki Ante Delija stoczył właśnie pod sztandarem tychże organizacji.

To już czwarty w tym roku pojedynek, który przeszedł Cirylowi Gane koło nosa. W kwietniu miał stanąć w szranki z Shamilem Abdurakhimovem, ale nabawił się odmy płucnej. Na sierpień zestawiono go z Sergeyem Pavlovichem, ale Rosjanin doznał kontuzji. W sobotę miał pierwotnie rywalizować z Abdurakhimovem, ale tym razem Dagestańczyk wycofał się z walki – i to jego miał zastąpić Delija.
Wedle doniesień LaSueur.com, organizatorzy nie znajdą zastępstwa dla rozpędzonego serią trzech zwycięstw w UFC i niepokonanego w zawodowej karierze Ciryla Gane. 29-latek nie był widziany w akcji od grudnia zeszłego roku, gdy rozbił na pełnym dystansie Bosera Tannera.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Ma wielkie szczęście” – Cormier prowokuje Błachowicza, przekonany, że Polak nie chciałby z nim walczyć

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

2 Comments

 1. Kroganin

  14 października 2020 at 13:28

  Panie Bartłomieju, mam wielką prośbę aby w każdym artykule związanym z jakąś galą wrzucał pan takie hiperłącze do rozpiski.

  „Co-main event sobotniej gali UFC Fight Island w Abu Zabi” i np. ten napis UFC Fight Island z hierpłączem do pełnej rozpiski gali.

  Pozdrawiam i dziękuje za pańską dotychczasową pracę.

  • Bartłomiej Stachura

   14 października 2020 at 14:12

   Panie Kroganinie, to jest dobry pomysł. Postaram się w takich sytuacjach (wypadnięcie zawodnika) wrzucać właśnie albo link do rozpiski, albo po prostu całą rozpiskę. Przy okazji, te rozpiski są też po prawej stronie w menu.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply