UFC

Claudia Gadelha: „Żadnych wymówek! Wszystko to zasługa Jessiki!”

Claudia Gadelha wydała krótkie oświadczenie po przegranej walce z Jessicą Andrade podczas japońskiej gali UFC Fight Night 117.

Uznawana powszechnie za druga najlepszą słomkową na świecie – za mistrzynią Joanną JędrzejczykClaudia Gadelha została zdemolowana przez Jessicę Andrade w co-main evencie gali UFC Fight Night 117 w Saitamie.

Jessica Andrade zdemolowała Claudię Gadelhę – video

Po tej klęsce Gadelha zabrała głos w mediach społecznościowych.

https://www.instagram.com/p/BZYG_ExAt3e/

Żadnych wymówek. Wszystko to zasługa Jessiki. Gratulacje za twój występ. Teraz moje serce mówi, aby skierować też kilka słów do was, bo czuję, jak bardzo jestem kochana, jak bardzo błogosławiona i w jak wielkim stopniu żyję życiem, o jakie prosiłam Boga. Bardzo się cieszę, widząc prawdziwych przyjaciół i fanów także po porażce – i to jest bezcenne. Dziękuję wam za wszystko!

Chcę też poinformować, że wezmę trochę wolnego. Walczyłam trzy razy w ciągu ostatnich dziesięciu miesięcy – i te dziesięć miesięcy pozwoliło mi się wiele nauczyć, ale był one też bardzo wyczerpujące. Muszę spędzić trochę czasu z moimi rodzicami, którzy są w Brazylii, cały czas kochając mnie tak samo. Z moją całą rodziną. Będę teraz trochę częściej Aną Claudią, ciesząc się drobnymi rzeczami i trochę bardziej korzystając z życia. Możecie być pewni, że Claudinha wróci silniejsza! Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali! Kocham was wszystkich!
*****

Potwór Saki, buldożer Andrade i rasista Bisping – sześć wniosków z UFC FN 117

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button