„Chyba że się boisz, to podpisz kontrakt z FAME MMA” – Krzysztof Jotko ma na oku rywala na kwietniową galę w Rosji


Niewidziany w akcji od kwietnia ubiegłego roku i mający za sobą operację kolana Krzysztof Jotko chce powrócić do oktagonu podczas kwietniowej gali w Rosji.

Krzysztof Jotko chce powrócić do oktagonu na okoliczność zaplanowanej na 20 kwietnia – nieoficjalnie w Sankt Petersburgu – gali UFC on ESPN+ 7.

To jednak nie wszystko, bo polski zawodnik ma też na oku konkretnego rywala – łypie mianowicie w kierunku Adama Yandieva, z którym miał zmierzyć się podczas zeszłorocznej wrześniowej gali w Rosji.

Za pierwszym razem złapałem kontuzję, więc bardzo chciałbym żeby doszło do tej walki! Jestem już zdrowy, trenuję. Zróbmy to 20. kwietnia w St. Petersburgu!

Mam nadzieję, że nie boisz się gościa po trzech porażkach i operacji. No chyba, że się boisz, to podpisz kontrakt z FAME MMA.
Na miesiąc przed niedoszłą walką z debiutującym wówczas w oktagonie Adamem Yandievem pomagający wówczas Tyronowi Woodleyowi w przygotowaniach do pojedynku z Darrenem Tillem Krzysztof Jotko doznał poważnej kontuzji kolana, która wykluczyła go z występu na moskiewskiej gali – a także zmusiła do poddania się operacji i kilkumiesięcznej przerwy w treningach.

Walkę w zastępstwie z Rosjaninem wziął wówczas debiutujący w wadze średniej – wcześniej wojował w półciężkiej – Jordan Johnson, który całkowicie zdominował i poddał rywala.

Krzysztof Jotko znajduje się w trudnej sytuacji, bo przegrał trzy ostatnie pojedynki, będąc zmuszonym do uznania wyższości Davida Brancha, Uriaha Halla oraz Brada Tavaresa.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

1 Comment

  1. der

    13 stycznia 2019 at 01:20

    słabszego już Jotko znaleźć nie mógł

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *