Polskie MMAUFC

(VIDEO) „Chcesz Conora, a masz 1-2 w UFC!” – Mateusz Gamrot wyzwał do walki Michaela Chandlera

Mateusz Gamrot zaprosił w oktagonowe tany byłego mistrza Bellatora i pretendenta do pasa UFC Michaela Chandlera.
Mateusz Gamrot odniósł w Las Vegas niezwykle cenne zwycięstwo ze sklasyfikowanym na 12. miejscu w rankingu wagi lekkiej Diego Ferreirą, pokonując Brazylijczyka przez techniczny nokaut w drugiej rundzie.
Dla byłego mistrza dwóch kategorii wagowych KSW zwycięstwo z Brazylijczykiem było już trzecim z rzędu. Wcześniej skończył Scotta Holtzmana uderzeniami w rundzie drugiej, a następnie Jeremy’ego Stephensa kimurą w ledwie 65 sekund.

Najprawdopodobniej w najnowszym notowaniu rankingu wagi lekkiej Gamer zadebiutuje w czołowej piętnastce, co otworzy mu drogę do walki z czołówką dywizji. O szansę tę Mateusz powalczył zaraz po walce, w wywiadzie udzielonym w oktagonie rzucając wyzwanie… Michaelowi Chandlerowi!– Słuchajcie, wszyscy chcą walki z Conorem McGregorem – powiedział Polak, zapytany przez Michaela Bispinga, z kim chce walczyć teraz. – Ale kim jest Conor? Pięć lat temu był dobry, ale teraz jest biznesmenem. Nie jest prawdziwym wojownikiem.

– Hej! Mówisz, że chcesz walczyć z Conorem, a twój bilans w oktagonie to 1-2. Hej! Wyjdź do mnie! Jesteś zapaśnikiem? Wyjdź do mnie!

– Życzę ci szybkiej rekonwalescencji i walcz ze mną w 2022 roku. Jazda!

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Były dwukrotny mistrz 155 funtów Bellatora zasilił szeregi UFC w zeszłym roku, w debiucie demolując Dana Hookera. Zwycięstwem tym zapewnił sobie pojedynek o pas mistrzowski, w którym zmuszony był jednak uznać wyższość aktualnie panującego Charlesa Oliveiry.
Ostatnio Iron był widziany w akcji podczas listopadowej gali UFC 268, gdzie po mocnej walce przegrał z Justinem Gaethje, doznając wielu obrażeń.

Do akcji 35-latek chciałby powrócić w połowie roku. Aktywnie pracuje medialnie, aby jego rywalem na powrót był rehabilitujący obecnie nogę Conor McGregor, który ten rok zakończył z bilansem 0-2, dwukrotnie ulegając Dustinowi Poirierowi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button