UFCWiadomości MMA

Cerrone: „Pettis proponował mi wspólne treningi pod dos Anjosa”

Donald Cerrone w podkaście Joe Rogana wspominał, że Anthony Pettis proponował mu wspólne treningi, aby jak najlepiej przygotować się do walki z Rafaelem dos Anjosem.

Już 19 grudnia w Orlando na Florydzie na gali UFC on FOX 17 Donald Cerrone skrzyżuje rękawice z Rafaelem dos Anjosem w walce o pas dywizji lekkiej UFC, który obecnie jest w posiadaniu Brazylijczyka.

Kowboj pojawił się ostatnio w podkaście Joe Rogana i tradycyjnie, w bardzo barwnych i dosadnych słowach wypowiedział się na wiele tematów. Mówił między innymi o Conorze McGregorze i o braciach Diaz. Reprezentant Jackson-Wink MMA powiedział także o propozycji, jaką otrzymał od Anthony’ego Pettisa.

Otóż, podopieczny Grega Jacksona wspomniał, że były mistrz kategorii lekkiej proponował wspólne treningi, aby pomóc Kowbojowi zdetronizować panującego obecnie dos Anjosa.

Anthony powiedział mi, że jeśli potrzebuję go do przygotowań pod Dos Anjosa, to on jest chętny, bo nienawidzi tego skurwysyna. Odpowiedziałem: Pettis, mogę cię rozwalić przy okazji tych przygotowań.

Propozycja Pettisa może dziwić, gdyż powszechnie wiadomo, że on i Cerrone raczej za sobą nie przepadają. Ich nienawiść do siebie pojawiła się jeszcze przed ich walką na UFC on FOX 6 w 2013 roku, kiedy to Pettis już w pierwszej rundzie w bardzo widowiskowy sposób znokautował Kowboja.

Widocznie Showtime jest skłonny zapomnieć o wzajemnej niechęci z Donaldem i spróbować pomóc mu zdobyć pas, który utracił na rzecz Brazylijczyka na UFC 185 w Dallas. W pojedynku tym Pettis został na przestrzeni pięciu rund kompletnie zdominowany i zdemolowany i chyba właśnie w tej porażce należy upatrywać jego nienawiści do dos Anjosa.

Można też odnieść wrażenie, że w ostatnim czasie w jego głowie więcej myśli zajmuje jego ostatni pogromca, niż najbliższy rywal. 17 stycznia Pettis zmierzy się w świetnie zapowiadającym się pojedynku z Eddiem Alvarezem na UFC Fight Night – Dillashaw vs Cruz.

Jak myślicie, czy ewentualne przygotowania z Showtimem pomogłyby Cerrone w starciu z rozpędzonym Dos Anjosem?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button