Ceremonia ważenia przed UFC 267: Błachowicz vs. Teixeira – transmisja na żywo od 15:00

Transmisja z ceremonii prezentacji zawodników i spotkań oko w oko przed jutrzejszą galą UFC 267 rozpocznie się o godzinie 15:00.
Nie obyło się bez dramatów i kontrowersji podczas ważenia, które wczesnym rankiem odbyło się w Abu Zabi przed galą UFC 267.

Aż o 7,5 funta limit przestrzelił Damir Ismagulov, którego walkę z Magomedem Mustafaevem w konsekwencji odwołano. Gigantyczne problemy na wadze miał powracający po rocznej absencji Khamzat Chimaev, który z pogardą dla kamer i ludzkiego rozumu chwytał się ostentacyjnie ręcznika – ale ostatecznie limit wypełnił.
Problemów z wagą nie mieli natomiast polscy zawodnicy – Jan Błachowicz, Marcin Tybura i Michał Oleksiejczuk – a także ich przeciwnicy – Glover Teixeira, Alexander Volkov i Shamil Gamzatov.

Szczegóły – tutaj.

Tymczasem o godzinie 15:00 czasu polskiego rozpocznie się ceremonia prezentacji zawodników, w ramach której staną oni do ostatniego staredownu przed galą. Transmisja w oknie poniżej.

Analizy przed UFC 267

Analiza walki Błachowicz vs. Teixeira
Analiza walki Tybura vs. Volkov
Analiza walki Oleksiejczuk vs. Gamzatov
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply