UFC

Carlos Condit zapowiedział powrót do walki

Po ponad rocznej przerwie Carlos Condit wyraził gotowość do powrotu do oktagonu, celując w występ w grudniu lub styczniu.

Były tymczasowy mistrz kategorii półśredniej UFC Carlos Condit jest gotowy do powrotu do oktagonu – za pośrednictwem Twittera zaapelował do matchmakera UFC o zestawienie mu pojedynku.

Yo, Sean Shelby, co tam, szefie…? Chcę walczyć w grudniu lub styczniu… Co ty na to!?
33-latek był ostatnio widziany w oktagonie w sierpniu zeszłego roku, szybko przegrywając przez poddanie z Demianem Maią. Po walce nie ukrywał, że martwi się o swoje zdrowie, przyznając, że Brazylijczyk mocno naruszył go jednym z krótkich uderzeń w parterze, co mocno go zaniepokoiło.

O emeryturze przebąkiwał zresztą już wcześniej – po ostatecznie przegranej wojnie, jaką stoczył z Robbiem Lawlerem o złoto 170 funtów.

W ostatnich miesiącach twierdził natomiast, że mógłby powrócić tylko na jakąś dużą walkę, wśród potencjalnych rywali wymieniając między innymi Georgesa Saint-Pierre’a i Nicka Diaza.

Wśród czołowych zawodników kategorii półśredniej bez zaplanowanej walki pozostają obecnie Robbie Lawler, Rafael dos Anjos, Santiago Ponzinibbio, Gunnar Nelson, Neil Magny, Kamaru Usman czy też Mike Perry.

*****

Walka z Valentiną Shevchenko? Joanna Jędrzejczyk zabiera głos!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button