UFCZapowiedzi gal UFC

Przed burzą – UFC on Fox 11, Werdum vs Browne

PODSUMOWANIE

Fabricio Werdum < Travis Browne
Edson Barboza > Donald Cerrone
Brad Tavares > Yoel Romero Palacio
Rafael dos Anjos < Khabib Nurmagomedov
Thiago Alves > Seth Baczynski
Jorge Masvidal > Pat Healy
Alex White > Estevan Payan
Caio Magalhaes > Luke Zacharich
Jordan Mein > Hernani Perpetuo
Dustin Ortiz > Ray Borg
Mirsad Bektic > Chas Skelly
Derrick Lewis > Jack May

fot. http://cdn2.sbnation.com/

Poprzednia strona 1 2 3 4

Powiązane artykuły

Komentarze: 12

  1. Zgłupiałem. Czuję się jak kobieta podczas okresu, gdy mam wybrać zwycięzcę. Raz po raz zmieniam zdanie, w jednej chwili widzę powtórkę z Reem/Werdum II, w drugiej Werduma wycinającego magiczną sztuczką Browna i zachodzącego za plecy. Ułańska fantazja. Bardziej lubię Werduma, ale Travis też jest fajnym zawodnikiem i szkoda, że tylko jeden z nich zawalczy o tytuł.

  2. W końcu gala z konkretną rozpiską, dawno takiej nie było. Jedyne co mi nie pasuje to walka kobiet jako druga od góry.
    „A jednak… Nie mogę pozbyć się wrażenia, że tak naprawdę niewiele o Hawajczyku wiemy i nadal jest on jedną, wielką, 200-centymetrową zagadką.”, mam dokładnie takie samo zdanie dlatego jestem bardzo zaskoczony, że Browne wedlug bukmacherów jest faworytem, i mam nadzieję że na tym dużo zyskam;)

  3. Dla mnie wyraźnym faworytem jest jednak Browne. Przypadek/szczęście trzy razy pod rząd z takimi rywalami? Nie wydaje mi się. Dodatkowo Travis ma znaczącą przewagę warunków fizycznych i prawdopodobnie siły, a należy pamiętać, że parter nie zawsze równa się poddanie, nawet z takim wybitnym parterowcem jak Werdum. Poza tym jesteś tak dobry jak twoja ostatnia walka;)

Dodaj komentarz

Back to top button