UFCZapowiedzi gal UFC

Przed burzą – UFC Fight Night, Kim vs Hathaway

Gala finałowa chińskiego TUFa może nie rozkłada nas na łopatki rozpiską, ale takie karty czasami dostarczają mnóstwa wrażeń.

Poniżej rozłożymy sobie na czynniki pierwsze wszystkie walki gali. Do analiz systematycznie dodawane będą kolejne pojedynki.

Pod każdą z walk dodamy króciutkie podsumowanie bukmacherskie, które zastąpi poprzedni system z sygnałami bukmacherskimi.

Teraz przejdźmy do pierwszych analiz…

1 2 3 4Następna strona

Powiązane artykuły

Komentarze: 22

 1. Ja póki co tylko Mitrione w singlu i jedyny nad czym się jeszcze waham, to Hathaway za drobne, ale to po ważeniu się okaże. Liczę na to, że Anglik nie da się skończyć w pierwszych rundach, a w kolejnych przejmie władzę w oktagonie w swoje ręce.

   1. Obstawianie gali zakończyłem na Mitrione oraz… Hathaway’u. Na ważeniu był może jakiś apatyczny, ale warunkami fizycznymi wcale nie będzie ustępował szczególnie – jeśli w ogóle – Kimowi. Kluczem do jego zwycięstwa będzie lepsza kondycja.

 2. Rozpiska tej gali niewiele lepsza niż tej w Singapurze, ale jak zwykle czytając „Przed burzą” bardziej się wciągam w pojedynki.

  „Jordan ma kilka atutów po swojej stronie – jest o sześć lat młodszy od 35-letniego Mitrione.”
  Wg moich statystyk, zawodnicy młodsi w zakresie lat 4-6 od rywala, wygrali 17 walk na 28 pojedynków (60,4 %).

  „Meathead będzie górował nad rywalem warunkami fizycznymi – 6 centymetrów przewagi wzrostu i aż 17 centymetrów przewagi zasięgu ramion.”
  Zawodnicy wyżsi w zakresie 4-6cm od przeciwnika wygrali 41,9 % walk (62 walki w moich danych).

  „ale do Japończyka należeć będzie aż 12-centymetrowa przewaga wzrostu i 16-centymetrowa przewaga zasięgu”
  Na 17 pojedynków dla takiej różnicy wzrostu, 11 wygrali zawodnicy wyżsi (64,7%). A w wadze piórkowej od kiedy spisuje wyniki odbyły się dwa takie pojedynki, i w obu przypadkach wygrali zawodnciy niżsi.
  Jeśli chodzi o zasięg, zawodnicy o zasięgu większym od rywali wa zakresie 16-18 cm wygrali wszystkie walki, ale było ich tylko 3 od kiedy prowadzę statytyki.

 3. Dzięki!

  Jeśli chodzi o większą próbkę – zawodnicy młodsi o 4-6 lat wygrywają około 55% w UFC.

  Co do przewagi wzrostu, to trochę trudno rozpatrywać jej bez przewagi zasięgu, ale… bez względu na wszystkie inne okoliczności zawodnicy wyżsi o 5 cm lub więcej wygrywali 54% walk, wyżsi o 7 cm lub więcej – 56% walk.

  Jeśli chodzi o zasięg, to ci mający przewagę w granicach 6-10 cm wygrywali 55% walk. Jeśli mieli przewagę zasięgu 11-15 cm, wygrywali już 70%, a jeśli więcej, to aż 74%.

Dodaj komentarz

Back to top button