Bukmacher MMAUFCWiadomości MMA

Mousasi i Barnett delikatnymi faworytami

Pojawiły się kursy bukmacherskie na pierwsze walki gali UFC Fight Night 75.

Bukmacherzy wystawili pierwsze kursy na galę UFC Fight Night 75, która odbędzie się 26 września w saitamskiej Super Arenie w Japonii.

Powracający po prawie dwuletniej przerwie Josh Barnett, który ostatnio przegrał w minutę z Travisem Brownem, jest niewielkim faworytem w starciu z będącym ostatnio w słabej formie Royem Nelsonem, który przegrał dwa kolejne pojedynki i aż cztery z ostatnich pięciu – w ciągu ostatnich ponad dwóch lat jedynym zawodnikiem, którego pokonał, był Antonio Rodrigo Nogueira .

Kursy otwarcia wg. 5dimes:

Josh Barnett1.48
Roy Nelson2.60

Obecnie natomiast kurs na zwycięstwo Barnetta wynosi 1.42, natomiast na triumf Nelsona – 3.00.

Według danych dostępnych na portalu BestFightOdds.com Josh Barnett był faworytem bukmacherskim we wszystkich ostatnich 12 pojedynkach, jakie stoczuł. Z kolei Roy Nelson ostatni raz uznawany był za faworyta w potyczce z Antonio Rodrigo Nogueirą.

W drugiej walce wieczoru japońskiej gali znajdujący się na fali dwóch zwycięstw Gegard Mousasi zmierzy się z Roanem Carneiro, który pokonał ostatnio – w swoim drugim podejściu w karierze do UFCMarka Munoza.

Kursy otwarcia wg. Bovada:

Gegard Mousasi1.40
Roan Carneiro2.95

Jak dotychczas Ormianin wygrał w UFC wszystkie walki, w których uchodził za faworyta, pokonując Ilira Latifiego, Marka Munoza, Dana Hendersona i Costasa Philippou. Gdy występował w roli underdoga przeciwko Lyoto Machidzie i Ronaldo Souzie – przegrywał.

Carneiro z kolei był wyraźnym underdogiem w zwycięskim starciu z Munozem (kurs otwarcia – 3.00).

Jak oceniacie te kursy?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button