UFC

Brendan Allen vs. Ian Heinisch na UFC Fight Island

Brendan Allen i Ian Heinisch staną do walki przy okazji pierwszej gali UFC, która odbędzie się na prywatnej wyspie w Abu Zabi.

Pojedynek w wadze średniej pomiędzy Brendanem Allenem (14-3) i Ianem Heinischem (14-3) został dodany do rozpiski gali UFC Fight Island, która odbędzie się 27 czerwca w Abu Zabi.

O zestawieniu nieoficjalnie poinformował portal Combate.com.

Brendan Allen znajduje się na fali sześciu zwycięstw, w tym pięciu przed czasem. Dwa ostatnie odniósł już pod banderą UFC. W debiutanckim starciu, które stoczył w październiku ubiegłego roku, poddał Kevina Hollanda, by w lutym podczas gali UFC on ESPN+ 27 znokautować w pierwszej rundzie Toma Breese.

Ian Heinisch był ostatnio widziany w akcji ledwie kilka dni temu, w ramach gali UFC 250 ubijając szybko Geralda Meerschaerta. W ten sposób powrócił na zwycięskie tory po porażkach jednogłośnymi decyzjami z Derekiem Brunsonem i Omarim Akhmedovem, ratując się najprawdopodobniej przed zwolnieniem z UFC.

Trudno wskazać tutaj faworyta, bo obaj zawodnicy to przede wszystkim solidni grapplerzy. Wydaje się, że Heinisch posiada odrobinę lepsze zapasy, natomiast Allen nieco lepsze jiu-jitsu. Nie sposób wykluczyć, że prawdopodobnie silniejszy fizycznie Heinisch utrzyma walkę na nogach lub znajdzie się na górze w parterze, w ten sposób zwyciężając, ale mając na uwadze, że Allen ma na karku dopiero 24 lata i cały czas się rozwija, uwielbiając też wywierać morderczą presję, absolutnie nie sposób go skreślać.

Przewidywane kursy bukmacherskie:

Brendan Allen – 1.65
Ian Heinisch – 2.15

Wstępny typ:

Ian Heinisch

Rozpiska UFC Fight Island

Walka wieczoru

155 lbs: Dustin Poirier (25-6) vs. Dan Hooker (20-8)

Pozostałe

135 lbs: Aspen Ladd (9-1) vs. Sara McMann (12-5)
265 lbs: Maurice Green (8-4) vs. Gian Villante (17-11)
170 lbs: Mike Perry (13-6) vs. Mickey Gall (6-2)
265 lbs: Tanner Boser (17-6-1) vs. Philipe Lins (14-4)
185 lbs: Brendan Allen (14-3) vs. Ian Heinisch (14-3)

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

„Powinni byli zestawić tę walkę!” – Conor McGregor wyjaśnia przejście na emeryturę

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button