UFC

Bracia Diaz robią triathlon – video

Stocktońscy bracia Nate i Nick Diazowie urozmaicają sobie wolny czas uczestnictwem w zawodach triathlonowych.

Pamiętacie, jak przed pierwszą walką z Conorem McGregorem Dana White zapewniał, że pomimo tego, iż Nate Diaz bierze ją z 11-dniowym wyprzedzeniem, to jest w wybornej formie, bo przygotowywał się do triathlonu? Nie do końca odpowiadało to rzeczywistości, bo jak przyznał potem stocktończyk, delikatnie oszukał szefa UFC, naginając fakty, byle tylko otrzymać pojedynek – a fakty były takie, że nie przygotowywał się do żadnego triathlonu, zamiast tego pijąc drinki na jachcie w Cabo.

Teraz jednak przed zaplanowanym na galę UFC 202 rewanżem, który odbędzie się za niespełna dwa miesiące, wszystko się zmieniło.

Nate Diaz nie tylko przygotowywał się, ale wziął też udział w triathlonie i, co ciekawe, ukończył zawody przed szykującym się do powrotu do oktagonu bratem Nickiem Diazem, który, nawiasem mówiąc, również wydaje się być w wybornej formie.

https://www.youtube.com/watch?v=x4k0HT3jRag

Jednak to nie Nate okazał się najlepszym uczestnikiem zawodów wśród reprezentantów Cezara Gracie – obu stocktońskich braci w tyle zostawił bowiem wyborny specjalista od parteru Kron Gracie.

https://www.instagram.com/p/BHIsWFZhvAa/

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button