Borys Mańkowski prezentuje szybkość na tarczach (VIDEO)

Rozdający swego czasu karty w wadze półśredniej Borys Mańkowski opublikował nagranie, na którym prezentuje swoją szybkośc na tarczach.

Sposobiący się do powrotu do akcji były mistrz kategorii półśredniej KSW Borys Mańkowski zaprezentował w mediach społecznościowych migawki ze swojego treningu bokserskiego w Czerwonym Smoku.

View this post on Instagram

To jest TYLKO ciężka praca – TYLKO !!!

A post shared by Borys Mańkowski (@mankowski.borys) on
Wedle nieoficjalnych doniesień, kolejny pojedynek Diabeł Tasmański stoczy 11 lipca przy okazji gali KSW 53, w ramach której stanie naprzeciwko byłego mistrza wagi piórkowej Marcina Wrzoska. Pojedynek najprawdopodobniej odbędzie się w limicie kategorii lekkiej.

Po raz ostatni poznaniak był widziany w akcji w listopadzie ubiegłego roku, podczas chorwackiej gali KSW 51 poddając w pierwszej rundzie walki Vaso Bakocevicia. W ten odniósł pierwsze od prawie trzech lat zwycięstwo, przerywając czarną serię trzech porażek, które zadali mu Mamed Khalidov, Roberto Soldic i Norman Parke.

Obstawiaj wszystkie walki UFC na PZBUK i odbierz cashback 200 PLN

*****

Justin Gaethje 2.0 – największe zagrożenie dla Khabiba Nurmagomedova?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply