Bomby na lewo i prawo – czyli ostry sparing Luke’a Rockholda przed debiutem w kategorii półciężkiej (VIDEO)


Wszystko wskazuje na to, że Luke Rockhold ma już problemy zdrowotne za sobą, o czym świadczyć mogą ostre sparingi, jakie sobie ostatnio urządza.

Sposobiący się do debiutu w kategorii półciężkiej – i mierzący w jej szczyt – były mistrz wagi średniej Luke Rockhold co prawda zrewidował ostatnio plany powrotu do oktagonu, przekładając je z marca na kwiecień, ale przyznał też, że problemy zdrowotne – głównie ten z lewym piszczelem – ma już za sobą i jest w stanie trenować i sparować.

Najnowsze migawki z Hard Knocks 365, gdzie Amerykanin szlifuje formę u Henriego Hoofta, wskazują na to, że rzeczywiście jest już gotowy na mocne sparingi.
Sparingpartnerem Luke’a Rockholda na powyższym nagraniu jest niejaki Jason Jackson (8-3) – były mistrz kategorii półśredniej Titan FC, który ma za sobą udany debiut pod sztandarem Bellatora.

Póki co nie wiadomo, z kim w pierwszej walce w 205 funtach skrzyżuje rękawice Luke Rockhold. Amerykanin nie ukrywa zainteresowania konfrontacją ze zwycięzcą starcia Jana Błachowicza z Thiago Santosem lub Coreyem Andersonem, wierząc, że od walki o złoto dzieli go jedno tylko zwycięstwo w nowej dywizji.

*****

Lowking.pl trafia na Patronite.pl – oto dlaczego


Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *