UFCWiadomości MMA

Big John McCarthy zdradza, co Conor powiedział do Aldo

Sędzia walki wieczoru ostatniej gali UFC 194 wyznaje, co takiego Conor McGregor powiedział do Jose Aldo po ich walce.

Nie milkną echa gali UFC 194, która odbyła się w Las Vegas w ostatni weekend, gdzie w walce wieczoru irlandzki fenomen Conor McGregor po ledwie trzynastu sekundach znokautował Jose Aldo, odbierając mu pas mistrzowski dywizji piórkowej.

Wiele osób po tym starciu zastanawiało się, co takiego The Notorious powiedział do Brazylijczyka tuż przed oficjalnym ogłoszeniem decyzji przez Bruce’a Buffera. Na to pytanie odpowiedział sędzia tego pojedynku John McCarthy na swoim Twitterze.

Conor powiedział do Aldo, że był wielki mistrzem i że jeśli zechce, to zawalczą ponownie.

Sam Jose Aldo oraz cały jego obóz żądają natychmiastowego rewanżu, a w tych słowach poparł ich sam Jon Jones. Jednakże nie wydaje się, abyśmy w najbliższym czasie mieli ponownie zobaczyć tych dwóch wielkich zawodników naprzeciw siebie w oktagonie, o czym mówił już nawet sternik organizacji z Las Vegas Dana White.

Wszystko wskazuje na to, iż UFC zestawi najpierw Frankiego Edgara z Conorem, pod warunkiem, że ten zgodnie ze swoją zapowiedzią, nie zwakuje pasa kategorii piórkowej. Jeśli jednak Conor zdecyduje o przejściu do dywizji lekkiej, to najprawdopodobniej zawalczy o pas wagi lekkiej ze zwycięzcą nadchodzącego starcia Rafela Dos Anjosa z Donaldem Cerrone.

Kogo najchętniej widzielibyście w starciu przeciwko Irlandczykowi?

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Sprawdź też
Close
Back to top button