KSWPolskie MMA

Będzie hitowe starcie? Arkadiusz Wrzosek chce walki z Arturem Szpilką!

Arkadiusz Wrzosek w kolejnym występie pod banderą KSW chciałby skrzyżować rękawice z również niedawno przebranżowionym na MMA Arturem Szpilką.
Po sobotniej gali KSW 73 w Warszawie Tomasz Sarara, który w walce wieczoru wydarzenia po wyniszczającym boju przegrał przez techniczny nokaut z Arkadiuszem Wrzoskiem, postawił sprawę jasno – chce natychmiastowego rewanżu, nie mając wątpliwości, że po widowisku, jakie obaj dali, takowy mu się należy.

Warszawiak stwierdził co prawda, że jeśli trzeba będzie zrobić rewanż, to ponownie wyjdzie do Sarary, ale jednocześnie ocenił, że niekoniecznie widzi podstawy do tego, aby znów się z nim bić – a już na pewno nie w swojej najbliższej walce.
Z kim zatem Arkadiusz chciałby pójść w bitewne tany przy okazji swojej kolejnej wizyty w klatce KSW? Na pytanie to odpowiedział w rozmowie z TVreklama.

– Wydaje mi się, że moja walka powiedziała wszystko co do tego, z kim mogę w najbliższych miesiącach się bić – stwierdził Wrzosek. – Na szczęście w Federacji KSW jest wiele takich nazwisk, zawodników na moim poziomie parterowo-zapaśniczym.

– Artur Szpilka. Myślę, że najbliżej by mi było do takiej walki. Myślę, że tak. Jeśli nie będzie to jakiś odpowiednio dobrany do mojego poziomu zawodnik z zagranicy, to jeśli chodzi o Polaków, myślę, że Artur Szpilka – którego darzę wielką sympatią i chyba jakiś lepszy kontakt, lepszy flow mam z Arturem niż z Tomkiem. Myślę, że z Arturem tak samo musiałbym miśka skleić przed walką.– Byłoby ciężko, ale szczerze, jak teraz patrzę na tych zawodników, którzy biją się obecnie w KSW, to najbardziej sensowna byłaby walka z Arturem. Ale na pewno Artur ma też jakieś inne plany. Nie wiem, co organizacja wymyśli. Ja trenuję i czekam na telefon od Martina i Kawula.

Pytany swego czasu o potencjalne starcie z Arkadiuszem Wrzoskiem, Artur Szpilka podkreślał, że decyzja należy do matchmakerów KSW. Teraz natomiast pięściarz skupia się tylko i wyłącznie na konfrontacji z Denisem Załęckim, do której dojdzie 17 września w ramach gali High League 4.

Jak starcie to widzi Wrzosek?
– Artur wygrywa – powiedział. – Mimo że nie powinien lekceważyć swojego przeciwnika, tego Denisa, ale wygrywa tę walkę po prostu obyciem.

Kolejny pojedynek dla KSW Arkadiusz Wrzosek chciałby stoczyć pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

This poll has ended (since 8 months).

Wrzosek vs. Szpilka - czy to ma sens?

Jak najbardziej!
65.63%
Ujdzie
27.34%
Żadnego!
7.03%

Cały wywiad poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button