„Będę trzymał za niego kciuki” – Jan Błachowicz wytypował walki Poirier vs. McGregor 3 i Woodley vs. Paul

Rozdający karty w wadze półciężkiej Jan Błachowicz podjął się wytypowania walk Dustina Poiriera z Conorem McGregorem i Tyrona Woodleya z Jake’iem Paulem.

Na nadwiślańskiej scenie każdy elementarnie przyzwoity fan MMA najbardziej wyczekuje drugiej obrony pasa mistrzowskiego wagi półciężkiej UFC przez Jana Błachowicza, który w ramach wrześniowej gali UFC 266 skrzyżuje rękawice z Gloverem Teixeirą, ale… Na świecie jest zupełnie inaczej.
Polsko-brazylijskie starcie nie cieszy się tak dużą popularnością. Dość powiedzieć, że pomimo iż zostało zapowiedziane wiele tygodni temu, żadnemu zagranicznemu dziennikarzowi nie przyjdzie do głowy zapytać o nie sternika amerykańskiego giganta Danę White’a – choć okazji przy okazji konferencji prasowych nie brakowało.
Świat MMA żyje teraz dwoma starciami – trylogią Dustina Poiriera z Conorem McGregorem, która zwieńczy zaplanowaną na 10 lipca galę UFC 264, oraz pojedynkiem bokserskim byłego mistrza wagi półśredniej UFC Tyrona Woodleya z gwiazdą YT Jake’iem Paulem, który odbędzie się 28 sierpnia.

I o swoje prognozy na te dwa właśnie starcie Jan Błachowicz zostały zapytany w najnowszym wywiadzie udzielonym dziennikarzowi Jamesowi Lynchowi…

– Stawiam na Dustina Poiriera – stwierdził bez zawahania Błachowicz, zapytany o walkę Poirier vs. McGregor III. – W takim samym stylu jak w ostatniej walce, bo uważam, że McGregor jest teraz biznesmenem. Nie jest już zawodnikiem… Znaczy, jest zawodnikiem, dobrym zawodnikiem, ale jest zbyt pochłonięty biznesami. Dlatego Dustin wygra tę walkę.Jak natomiast polski mistrz widzi konfrontację Woodleya z Paulem?

– Nie oglądam tych walka (sportowców z celebrytami), ale nie wiem, zobaczymy – powiedział. – Widziałem kiedyś jakieś nagranie z treningu Jake’a Paula. Na YT albo gdzieś. Te jego bokserskie ruchy są całkiem niezłe. Zobaczymy więc. Będzie miło to obejrzeć.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– Mam nadzieję, że Woodley to wygra. Musi pokazać światu, że prawdziwy sportowiec pokonuje w dobrym stylu gościa z YouTube. Będę więc trzymał za niego kciuki. Jest YouTuberem, ale myślę, że spędza na sali sporo czasu.

Cały wywiad poniżej.
Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply