KSWPolskie MMA

Bartłomiej Gładkowicz bezradny! Oumar Sy sponiewierał go zapaśniczo i parterowo!

Oumar Sy zdominował i porozbijał Bartłomieja Gładkowicza podczas gali KSW 72 w Kielcach.

Oumar Sy (7-0) nie dał najmniejszych szans wchodzącemu na zastępstwo i debiutującemu pod banderą poslkego giganta Bartłomiejowi Gładkowiczowi (8-3), przez 15 minut zamiatając Polakiem klatkę.

Obaj zawodnicy rozpoczęli od niskich kopnięć. Po minucie Sy poszedł w zapasy, przewracając Gładkowicza przy ogrodzeniu. Był bliski zajścia Polakowi za plecy, kontrolując go przy ogrodzeniu. W końcu dopiął swego, zrzucając kilka uderzeń z góry. Sy czaił się też na duszenie.

Polak spróbował skręcić się do nogi rywala, ale Francuz utrzymał dominującą pozycję. Kilka kolejnych uderzeń wylądowało na głowie Gładkowicza. Nasz zawodnik nie był w stanie wydostać się z niedogodnej pozycji, uwięziony na kolanach w żółwiu. Sy poszukał duszenia zza pleców, zapinając trójkąt na brzuchu Polaka.

Bartłomiej w ostatnich sekundach odwrócił pozycję, atakując następnie z góry skrętówką. Francuz zachował jednak spokój. Rozbrzmiał gong kończący pierwsze pięć minut.

Po kilku wymianach na otwarcie drugiej rundy Gładkowicz spróbował obalenia, kładąc nawet na moment Sy na plecach, ale ten szybko się pozbierał, ponownie zachodząc rywalowi za plecy przy ogrodzeniu. Sporo uderzeń doszło głowy unieruchomionego, klęczącego przy ogrodzeniu Polaka. Przewaga siłowa Francuza była wyraźna.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Gładkowicz próbował się uwolnić, ale nie był w stanie wydostać się z niedogodnej pozycji. Coraz więcej uderzeń dochodziło głowy bezradnego Polaka. W pewnym momencie Sy znalazł się nawet w dosiadzie, ale… W ostatnich sekundach – podobnie jak w rundzie pierwszej – przetoczył Francuza.

Sy zdzielił Gładkowicza kilkoma uderzeniami na otwarcie trzeciej rundy. Polak odpowiedział ładnym latającym kopnięciem na głowę, ale… Francuz szybko poszedł w zapasy, z łatwością przewracając rywala przy ogrodzeniu. Unieruchomionego w żółwiu Polaka obijał, wykrzykując coś wesoło do kamery.

Gładkowicz starał się, próbował, szukał desperackiej skrętówki, ale nie był w stanie wybrać nogę Sy. Ten cały czas kontrolował go przy ogrodzeniu, uprzykrzając Polakowi życie uderzeniami.

Sędziowie orzekli o zwycięstwie Oumara Sy – drugim z rzędu – w stosunku 30-27, 30-26, 30-25.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button