KSWPolskie MMA

„Bardzo podziwiam pana Szymona i troszkę mnie to zabolało, ale…” – Kaczmarczyk odpowiedział Kołeckiemu

Patryk Kaczmarczyk odpowiedział na słowa Szymona Kołeckiego, który skrytykował jego styl promocji.
Zapytany kilka dni temu w rozmowie z Jarosławem Świątkiem z MyMMA.pl, na które walki sobotniej gali KSW 64 czeka najbardziej, Szymon Kołecki wskazał między innymi na bardzo ciekawie zapowiadającą się konfrontację w wadze piórkowej pomiędzy dwoma młodzianami – Robertem Ruchałą i Patrykiem Kaczmarczykiem.
Niespodziewanie jednak dwukrotny medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów – złoty i srebrny – pokusił się o medialnego kuksańca pod adresem zawodnika z Radomia…

– Ja jestem za Ruchałą, bo mi się ten sposób promocji Kaczmarczyka nie bardzo podoba – powiedział. – Takie wychodzenie przed szereg. Kibicuję więc Robertowi mocno.

Jakie konkretnie elementy w medialnej kreacji Kaczmarczyka nie przypadły do gustu Kołeckiemu? Nie wiadomo.

Wypowiedzi te olimpijczyka nie uszły natomiast uwadze 23-latka, który w mediach społecznościowych odniósł się do nich z dużym szacunkiem.– Nie ukrywam, że bardzo podziwiam Pana Szymona i troszkę mnie to zabolało, ale dostałem też podwójną motywację do tego, żeby utrzeć wszystkim nosa raz jeszcze – napisał Patryk na Twitterze.

Dwa słowa radomianin poświęcił też słowom Kołeckiego na swoim profilu na FB.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

– A ja wciąż jestem Pana dużym fanem – napisał, zwracając się do olimpijczyka. – Nie wiem, który sposób promocji tak źle wygląda, ale mimo wszystko kibicuję w następnych walkach.

Mogący pochwalić się nieskazitelnym bilansem 7-0 były mistrz wagi piórkowej Armia Fight ma za sobą jeden występ pod sztandarem KSW. Podczas kwietniowej gali KSW 60 po szalonej walce, w której sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, pokonał na punkty Michała Sobiecha.
Sobotnie starcie Kaczmarczyka z Ruchałą może mieć spore znaczenie dla układu sił w kategorii piórkowej. Zwycięzca uczyni mocny krok w kierunku rozgrywki mistrzowskiej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button