UFC

„Bądźcie psychopatami, to za*ebista sprawa!” – Sean Strickland marzy o zabiciu człowieka w oktagonie

Pewnie pokonawszy Uriaha Halla, rozpędzony serią pięciu zwycięstw Sean Strickland wyjaśnił, dlaczego UFC z pewnością nie chciałoby go w roli mistrza .

Pomimo iż w walce wieczoru sobotniej gali UFC Fight Night w Las Vegas wykręcił rekord celnych uderzeń w historii kategorii średniej (186), Sean Strickland nie był w stanie skończyć Uriaha Halla – choć, owszem, mocno go na dystansie 25 minut porozbijał.
Podczas konferencji prasowej po gali Tarzan zachwycony swoim występem nie był.

– Muszę nauczyć się, jak uderzać mocniej – powiedział. – Uderzam trochę jak pedzio. Marnie wypadłem. Powiedzieli mi, że wyśrubowałem jakiś rekord uderzeń, ale co to w ogóle znaczy? To znaczy, że nie potrafię uderzyć odpowiednio mocno.
– Wydaje mi się, że mogłem złamać jego oczodół. W drugiej rundzie ciągle mrugał i pocierał oczy, a jako człowiek, który już miał połamane oczodoły, pomyślałem, że „o tak, prawdopodobnie ma złamany oczodół”.

– To było świadectwo charakteru, widzieć kogoś, kto prawdopodobnie walczył z jednym okiem, a przetrwał do końca.

Nieukrywający wielokrotnie w przeszłości morderczych i samobójczych myśli Amerykanina, który otwarcie przyznał też uzależnienie od pornografii, pokazał podczas konferencji prasowej także mroczniejszą stronę swojej osobowości.

– Jeśli lubisz, kurwa, ranić ludzi, to ten sport jest odpowiedni – zawyrokował. – Nie marzę bardziej o niczym innym niż zabiciu kogoś w ringu. Niczego bardziej nie pragnę. Byłbym przeszczęśliwy. Wziąłbym to na klatę. Być może musiałbym później przepraszać policjantów, gdyby przyszli, ale wziąłbym to na klatę. Bądźcie psychopatami, to zajebista sprawa!– Prawdopodobnie jestem ostatnią osobą, jaką UFC chciałoby w roli mistrza.

Pokonując Uriaha Halla, 30-latek odniósł już piąte zwycięstwo z rzędu, które mocno zbliża go do rozgrywki o najwyższe laury w kategorii średniej. Strickland nie ma jednak teraz na oku żadnego konkretnego przeciwnika.
– Znam może ze dwóch zawodników z dywizji – powiedział. – Brada Tavaresa, bo razem trenujemy i Israela Adesanyę. Nie oglądam walk. Po prostu lubię się bić.

Cała konferencja prasowa poniżej.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 600 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Historia zatacza koło – analiza klęski Conora McGregora

Powiązane artykuły

Komentarze: 1

Dodaj komentarz

Back to top button