Artem Lobov vs. Zubaira Tukhugov na UFC Fight Night 138

Rosyjsko-czeczeńskie starcie z mocnymi podtekstami zostało dodane do rozpiski październikowej gali UFC Fight Night 138.

Starcie w kategorii piórkowej pomiędzy Zubairą Tukhugovem (18-4) i Artemem Lobovem (14-14-1) zostało oficjalnie zapowiedziane na okoliczność gali UFC Fight Night 138, która odbędzie się 27 października w Moncton.




Pojedynek jest pełen podtekstów, bo Czeczen to klubowy kolega Khabiba Nurmagomedova, podczas gdy Rosjanin to klubowy kolega Conora McGregora. Tukhugov i Lobov mieli już okazję spotkać się oko w oko przy okazji gali UFC 223 – na kilka dni przed nią Dagestański Orzeł dopadł bowiem wraz ze swoją świtą Lobova, wyjaśniając mu, że nie życzy sobie określania go mianem tchórza w wywiadach.

Nie do końca wiadomo natomiast, dlaczego do walki nie dojdzie podczas zaplanowanej na 6 października gali UFC 229 w Las Vegas, gdzie rękawice skrzyżują Nurmagomedov z McGregorem. Dwuletnie zawieszenie za doping Tukhugova dobiega bowiem końca już 26 września.

Do zapowiedzi walki, jej wstępnej analizy, przewidywanych kursów bukmacherskich oraz wstępnego typu zapraszamy tutaj.

*****

Wszystkie kursy bukmacherskie na UFC 228 ujawnione

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply