Arman Tsarukyan zdeterminowany do walki, wyjdzie nawet do debiutanta

Arman Tsarukyan ma już dość oczekiwania – chce jak najszybciej powrócić do oktagonu, będąc gotowy na walkę z dowolnym rywalem.

Utalentowany Arman Tsarukyan (16-2) granie się do powrotu do oktagonu UFC. Nie pozostawił co do tego żadnych wątpliwości w najnowszym wpisie w mediach społecznościowych, nieomal błagając o dowolnego przeciwnika.

– Chcę walczyć i być aktywnym – napisał na Twitterze. – Jestem gotowy, aby zaakceptować walkę z dowolnym przeciwnikiem, który zechce dzielić ze mną oktagon!

– Nie dbam o to, czy jesteś w Top 15, czy masz za sobą serię zwycięstw albo porażek. Wyjdę nawet do debiutanta. Umieśćcie mnie ponownie w oktagonie! Jestem głodny!
Ormianin rozpoczął przygodę z UFC dwa lata temu, biorąc bez pełnych przygotowań walkę z Islamem Makhachevem. Przegrał ją jednogłośną decyzją, ale po świetnym zapaśniczym widowisku, w którym zawiesił Dagestańczykowi poprzeczkę bardzo wysoko.

Później odniósł jednak serię trzech zwycięstw jednogłośnymi werdyktami, pokonując kolejno Oliviera Aubina-Merciera, Daviego Ramosa oraz Matta Frevolę. Tego ostatniego pokonał w styczniu tego roku.
W ostatnich tygodniach 24-laek zapraszał w oktagonowe tany między innymi Daniela Hookera oraz Carlosa Diego Ferreirę, ale najwyraźniej jego nawoływania pozostały bez odpowiedzi.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie – z bonusem do 2230 PLN

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

*****

Czeski artysta chaosu – jak daleko zajdzie Jiri Prochazka?

Bartłomiej Stachura | Twórca Lowkinga i człowiek odpowiedzialny za każdy element funkcjonowania portalu. Voldemort. Maniak analiz technicznych i felietonów, często cierpi na słowotok. W przerwach od MMA mąż i ojciec.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply