UFC

Arman Tsarukyan był „przeszczęśliwy, gdy głowa Greena odbijała się od desek oktagonu” na UFC Austin

Największy bohater gali UFC w Austin Arman Tsarukyan nie lamentował, gdy sędzia spóźniał się z przerwaniem walki Jalina Turnera z Bobbym Greenem.
W drodze do sobotniej gali UFC Fight Night w Austin nie brakowało napięcia pomiędzy dwoma bohaterami walki wieczoru i co-main eventuArmanem Tsarukyanem i Bobbym Greenem. Wszystko w następstwie niedawnych wypowiedzi Amerykanina, który w jednym z wywiadów nie przebierał w słowach, obwieszczając, że Ormianin to przeraźliwie nudny i marny zawodnik.

Słowa te Króla nie przypadły do gustu Ahalkalaketsowi. W środę Arman wypatrzył siedzącego na korytarzu hotelowym Bobby’ego, podchodząc do niego wraz ze swoją świtą. Wywiązała się krótka dyskusja, zakończona rękoczynami w postaci popchnięć. Nagranie ze scysji Ormianin opublikował w mediach społecznościowych – tutaj.
Podczas konferencji prasowej po gali w Austin Tsarukyan został zapytany o spotkanie z Greenem.

– Gadał o mnie bzdury – powiedział Ormianin. – Po prostu do niego podszedłem i mówię: brachu, nie gadaj o mnie bzdur. Tam, skąd pochodzę, nie możesz po prostu gadać. Musisz uważać na swoje słowa.

– Dlatego chciałem mu powiedzieć, żeby nie gadał o mnie głupot. Jeśli będziesz dalej gadał głupoty, spotkamy się i porozmawiamy. On mnie odepchnął, ja odepchnąłem jego i tyle. Mam nadzieję, że już nigdy w życiu go nie zobaczę.

W walce wieczoru teksańskiej gali UFC Fight Night Arman Tsarukyan odniósł najcenniejsze zwycięstwo w zawodowej karierze, demolując w ledwie 64 sekundy zaprawionego w bojach Beneila Dariusha. Tym samym Ormianin włączył się do mistrzowskiej rozgrywki w kategorii lekkiej.Miło sobotniego wieczoru w Austin nie będzie natomiast wspominał Bobby Green. Król został w pierwszej rundzie brutalnie znokautowany przez wchodzącego na zastępstwo Jalina Turnera. Spóźnione przerwanie walki przez sędziego, który pozwolił Tarantuli na zadanie jeszcze kilku bomb z góry, odbiło się szerokim echem w świecie MMA, ale… Okazuje się, że Arman Tsarukyan szat z tego powodu absolutnie nie rozdzierał, delikatnie rzecz ujmując.

– Byłem przeszczęśliwy, gdy jego głowa odbijała się od desek oktagonu – przyznał Tsarukyan z uśmiechem.

Wszystkie walki UFC można oglądać i obstawiać w Fortunie z 3X ZAKŁADEM BEZ RYZYKA – DO 100, 200 i 300 ZŁ

Fortuna Online to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych firm jest zabroniona. Hazard wiąże się z ryzykiem.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button