UFC

Antonio Rogerio Nogueira chce rewanżów z Mauricio Ruą oraz Ryanem Baderem

Minotoro opowiada o swoim powrocie do oktagonu oraz dwóch rywalach, z którymi chciały się zmierzyć.

W maju na gali UFC 198 Antonio Rogerio Nogueira odniósł swoje pierwsze zwycięstwo w oktagonie od ponad trzech lat, ubijając Patricka Cumminsa i tym samym przerywając serię dwóch porażek.

Minotoro zdradza, że chciałby powrócić do oktagonu 24 września, gdy w nieustalonym jeszcze mieście UFC powróci do Brazylii.

Trochę uszkodziłem kolano w ostatniej walce.

– przyznał 40-letni Brazylijczyka w rozmowie z Portal do Vale Tudo.

Ale leczę je. Chcę być gotowy w 100%, gdy ponownie pojawi się okazja do walki. Ostatnio miałem tylko lekkie treningi. Przede wszystkim pozycje w jiu-jitsu, żeby zobaczyć, czy będę mógł walczyć w Brazylii.

Nogueira już po drugiej porażce z Mauricio Ruą, której doznał w sierpniu zeszłego roku na gali UFC 190, wyrażał chęć do stoczenia jeszcze jednej walki z Shogunem. Nie ukrywa, że nadal myśli o tym pojedynku, ale wymienia też innego rywala, któremu chciałby się zrewanżować.

Chciałbym dwóch rewanżów. Jednego przeciwko Mauricio Shogunowi, drugiego przeciwko Ryanowi Baderowi. Obie walki były bliskie i nie byłem zadowolony z rezultatu. W naszej dywizji jest wielu gości, ale chciałbym walczyć z tą dwójką. Chcę walczyć z czołówką, aby piąć się w górę rankingów.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Back to top button